comScore

Turabi'nin son durumu - Turabi'nin rahatsızlığı ne? Turabi'nin sakatlığı ne? Turabi neresinden sakatlandı?

19 Haziran 2018, Salı 01:37
Turabi'nin son durumu - Turabi'nin rahatsızlığı ne? Turabi'nin sakatlığı ne? Turabi neresinden sakatlandı?

Turabi Survivor'da hala sakat mı? Turabi'nin sakatlığına dair son gelişmeleri merak eden Turabi fanları internet ortamında Turabi'nin son durumunu merak etmeye başladı. Turabi'nin sakatlığı ve Turabi'nin Survivor geleceğiyle ilgili son haberler burada! 

FutbolArena - Turabi nerede? Turabi Survivor'da neden yok? Turabi fanları Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümünde Turabi'yi oyunda göremeyince internet ortamında Turabi nerede? Turabi neden yok? Turabi'nin sakatlığı ne zaman geçecek? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor Turabi fanları için Turabi'ye dair merak edilen tüm gelişmeleri haberimizde derledik. Öte yandan Acun Ilıcalı'nın Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümünde Turabi'nin sakatlığıyla ilgili yaptığı açıklamanın ardından Turabi'nin son durumu ne? Turabi neresinden sakat? Turabi'nin rahatsızlığı ne? tarzındaki sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 


Turabi son dakika Survivor haberleri 


Survivor'da geçtiğimiz haftalarda oynanan oyunda ağ üzerinden atlarken kumun üstüne ters bir şekilde düşen ve belinden sakatlanan Turabi, Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde ödül oyunlarında mücadele edemedi. Survivor Survivor 95. bölümünde günün ilk oyununu ünlüler kazandı. Konser ödülünde ise yine galip gelen taraf ünlüler olurken, Turabi doktor kontrolünde olduğu için ödüllerden faydalanamadı. 

Turabi'nin Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümünde de yer almamasından dolayı Turabi fanları internet ortamında Turabi neden yok? Turabi nerede? Turabi hala sakat mı? Turabi oyunlarda neden yok? Turabi ne zaman dönecek? sorularına yanıt aramaya başladılar. Gelişmeler haberimizin devamında. 
Turabi uzun süredir oyunlarda oynayamıyor. Bu gelişme üzerine Acun Ilıcalı, Turabi hakkında yeni bir açıklama daha yaptı. Damla'nın iyileşmesinin ardından Turabi fanları Turabi'nin rahatsızlığını merak etmeye başladı. Acun Ilıcalı ise yaptığı açıklamada, "Doktor Metin Kuş'un raporuna Turabi'nin oynaması hala sakıncalı. Belindeki sakatlık oynamasına engel." dedi. Turabi ise bu açıklamanın ardından "Kendimi iyi hissediyorum. Bir kağıt vereyim, sorumluluğu üzerime alıp imzalayayım." demesine rağmen Acun Ilıcalı bu öneriyi kabul etmedi. 


Turabi kimdir?


1987 yılında Mersin'in Erdemli ilçesinde dünyaya gelen Turabi Çamkıran, aslen Kahramanmaraşlıdır. Meslek olarak da terzilik yaparak geçimini sağlayan Turabi Çamkıran, amatör olarak tekvando, box ve muay thai ile ilgilenmiştir.

Profesyonel olarak “Muay Thai”  yerinde öğrenme isteği ile Tayland'a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dans türünü başarı ile yapan Turabi Çamkıran, 2008 yılında "Benimle Dans Eder Misin" adlı yarışmaya katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı'nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmada da boy gösteren Çamkıran, 2014 yılında katıldığı Survivor'da sezonu şampiyon olarak tamamladı. Ardından 2015 yılında Survivor All Star'a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.

TURABİ MESAJLARI İÇİN TIKLA>>>

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.