comScore

Turabi'nin sakatlığı geçti mi? Turabi Survivor'a dönüyor mu? Turabi'nin son durumu? Acun'un son dakika Turabi açıklaması

20 Haziran 2018, Çarşamba 23:15
Turabi'nin sakatlığı geçti mi? Turabi Survivor'a dönüyor mu? Turabi'nin son durumu? Acun'un son dakika Turabi açıklaması

Turabi Survivor'da hala sakat mı? Turabi'nin sakatlığına dair son gelişmeleri merak eden Turabi fanları internet ortamında Turabi'nin son durumunu merak etmeye başladı. Turabi'nin sakatlığı ve Turabi'nin Survivor geleceğiyle ilgili son haberler burada!

FutbolArena - Turabi nerede? Turabi Survivor'da neden yok? Turabi fanları Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde Turabi'yi oyunda göremeyince internet ortamında Turabi nerede? Turabi neden yok? Turabi'nin sakatlığı ne zaman geçecek? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor Turabi fanları için Turabi'ye dair merak edilen tüm gelişmeleri haberimizde derledik. Öte yandan Acun Ilıcalı'nın Survivor son bölüm olan Survivor 102. bölümünde Turabi'nin sakatlığıyla ilgili yaptığı açıklamanın ardından Turabi'nin son durumu ne? Turabi neresinden sakat? Turabi'nin rahatsızlığı ne? tarzındaki sorulara haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 
 

Turabi'nin sakatlığında son durumu


Turabi uzun süredir oyunlarda oynayamıyor. Bu gelişme üzerine Acun Ilıcalı, Turabi hakkında yeni bir açıklama daha yaptı. Damla'nın iyileşmesinin ardından Turabi fanları Turabi'nin rahatsızlığını merak etmeye başladı. Acun Ilıcalı ise yaptığı açıklamada, "Doktor Metin Kuş'un raporuna Turabi'nin oynaması hala sakıncalı. Belindeki sakatlık oynamasına engel." dedi. Turabi ise bu açıklamanın ardından "Kendimi iyi hissediyorum. Bir kağıt vereyim, sorumluluğu üzerime alıp imzalayayım." demesine rağmen Acun Ilıcalı bu öneriyi kabul etmedi. 

SON DAKİKA AÇIKLAMA!
Acun Ilıcalı Survivor son bölüm olan Survivor 104. bölümünde ara reklamda Turabi'nin sakatlığıyla ilgili doktor Metin Kuş ile konuştuklarını ve yeni bir gelişme yaşandığını söyleyince Turabi fanları heyecanlandı. Turabi oyunlara dönüyor mu? Turabi Survivor'a geri mi dönüyor? diye merak edilmeye başladı. Acun Ilıcalı, Turabi'nin omurganın kalçaya bağlayan kemiğinde kırık olduğunu ve bu yüzden doktor raporuna göre bu kırığın daha fazla zorlanması durumunda daha ağır bir hasar oluşma riski var. 


 

Turabi kimdir?


1987 yılında Mersin'in Erdemli ilçesinde dünyaya gelen Turabi Çamkıran, aslen Kahramanmaraşlıdır. Meslek olarak da terzilik yaparak geçimini sağlayan Turabi Çamkıran, amatör olarak tekvando, box ve muay thai ile ilgilenmiştir.

Profesyonel olarak “Muay Thai”  yerinde öğrenme isteği ile Tayland'a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)