comScore

Turabi ve Ramazan Survivor'da burun buruna geldiler! 'O hareket bana mıydı?'

06 Mart 2018, Salı 10:23
Turabi ve Ramazan Survivor'da burun buruna geldiler! 'O hareket bana mıydı?'

Survivor'da 6 Mart Salı günü yayınlanan yeni bölümde Ödül oyununda All Star ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Oyun esnasında Ramazan'ın sevinç gösterisine sinirlenen Turabi, "O hareket bana mıydı?" diyerek ikili arasında gerginlik yaşandı. 

FutbolArena - Survivor 2018'in 6 Mart Salı günü yayınlanan yeni bölümünde All Star ile Gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldiler. Ramazan'ın oyun sonrasındaki sevinci Turabi'yi rahatsız edince ikili arasında gergin diyaloglar yaşandı. 
 

Survivor 6 Mart Salı Ödül oyununu kim kazandı?


TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok seyredilen yarışma programı Survivor 20189'de ödül oyununda All Star ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Mor Oda ödül oyununda iki takım arasında kıyasıya devam eden yarışmanın sonlarına doğru All Star takımı ağırlığını koydu ve sahadan 10'a 5 galip ayrılarak serisini devam ettirdi. All Star takımında ödül oyununda öne çıkan isimler Turabi ve Adem dışında kadınlarda Nagihan oldu. 3'te 3 yapan Nagihan son haftalardaki yükselen performansını devam ettirdi. 

TURABİ İLE RAMAZAN ARASINDA GERGİNLİK

Oyun sırasında Ramazan ile Turabi arasında ise gerilim yaşandı. Ramazan kazandığı ödülün ardından Turabi'nin sevinç gösterisiyle rakibine gönderme yapınca Turabi sinirlendi. Benchten kalkan Turabi, "Ramazan o hareket bana mıydı?" deyince ikili arasında kısa bir diyalog yaşandı. Ramazan ise, "Ben burada istediğimi yaparım. Kimseye hareket çekmiyorum. Sen de istediğini yaparsın, ben de. Ben sevinç gösterimi yaptığım zaman sen bana karışamazsın." diye konuştu. 


Survivor Ramazan Kalyoncu kimdir?


1998 yılında futbol oynamaya başlayan Kalyoncu, 2003 yılında boks yaptı. 2009'da Fitness Eğitmenliği ile uğralaş Kalyoncu, aynı zamanda Pilates, Yoha ve Bokwa dallarıyla da profesyonel olarak ilgilendi. Spor hayatının yanı sıra ekran önü için eğitimler aldı. Onun haricinde özel bir tiyatroda yer alarak kamera önü eğitimi aldı. Best Model Of Turkey'de yarıştı ve burada finale kaldı. Idol Of Models yarışmasında da Türkiye'nin en iyi 3. Erkek Modeli seçilen Kalyoncu daha sonra Tv8'de yayınlanan Göz6 programında yarıştı. Birçok klip ve reklam filmlerinde de yer alan Kalyoncu, son olarak Survivor 2018'de yarışıyor. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!