comScore

Turabi Survivor'da Batuhan'ın sözlerin sinirlendi! Olay kavga! (Survivor 18 Mart 2018 Dokunulmazlık oyunu)

19 Mart 2018, Pazartesi 11:18
Turabi Survivor'da Batuhan'ın sözlerin sinirlendi! Olay kavga! (Survivor 18 Mart 2018 Dokunulmazlık oyunu)

Turabi Survivor'da kavga mı etti? Turabi kiminle kavga etti? sorularının cevaplarıyla ilgili Survivor'da 18 Mart 2018 Pazar günü yayınlanan yeni bölümünde Turabi ile bu bez Gönüllüler takımına katılan yeni yarışmacı Batuhan arasında gerilim yaşandı. Turabi Batuhan kavgası ve Survivor'da Turabi'nin dokunulmazlık oyunundaki performansına gelişmeler haberimizin devamında. 

FutbolArena - Survivor 2018'de haftalar ilerledikçe yarışmacılar arasındaki gerilim de artıyor. Bu kez Turabi - Batuhan arasında sert bir diyalog yaşandı. Survivor 2018'de gönüllüler takımına yeni katılan yarışmacılardan Batuhan'ın önceki gün oyunda Turabi'ye meydan okumasına sinirlenen Turabi, dokunulmazlık oyunu öncesinde parkura çıkmadan rakibiyle bir konuşma yaptı. Batuhan - Turabi kavgası ve bu ikili arasında yaşananlar, Turabi'nin Survivor'da yaşadığı diğer tartışmalara benzer mi? sorusunun cevabı, All Star  - Gönüllüler Survivor dokunulmazlık oyunu gelişmeleri haberimizin devamında. 


Turabi'nin Survivor kavgaları (İZLE)


Survivor 2018'de All Star takımında mücadele eden Turabi, Gönüllüler takımında sakatlığı edeniyle yarışmaya veda eden Melih'in yerine gelen Batuhan ile 18 Mart Pazar 2018 günü dokunulmazlık oyunu öncesinde gerginlik yaşandı. Turabi ile Batuhan parkura henüz çıkmadan oyunun başında bir konuşma gerçekleştirdiler. 

Batuhan parkurun başına gelerek Turabi'ye, "Söylediğin, yaptığın hoş değildi. Ben orada farklı bir şey söyledim." dedikten sonra Turabi ise, "Sen önce bir kendini tanıt, kendini bir göster. Kimsin, nesin? Karakterini bir tanıyalım. Ondan sonra meydan okursun." diye yanıt verdi. 


Turabi - Batuhan Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Turabi ile Batuhan arasında oyun öncesi parkur başında yaşanan söz düelllosunun ardından ikili arasındaki oyunda Turabi son derece akıllı bir hamle yaptı. Oyunun final bölümüne geride gelmesine rağmen kutuları tek seferde dizen Turabi, atışlarda da müthiş bir isabet yakalayarak 4'te 3 yaptı ve rakibi Batuhan'ı mağlup etti.
 

Turabi'nin Survivor'da kazandığı oyunlar


Survivor 2018'in başlarında performansı nedeniyle eleştirilen Turabi Çamkıran haftalar ilerledikçe parkurlarda daha başarılı oyunlar çıkarıyor. 18 Mart 2018 Pazar günü Survivor yeni bölümünde oynanan dokunulmazlık oyununda 2'de 2 yapan Turabi Çamkıran, Batuhan'ı da mağlup etti. Acun Ilıcalı ise oyun sonrasında güçlü rakiplerle karşılaştığı için dokunulmazlık sembolünü Turabi'ye verdiğini açıkladı. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!