comScore

Turabi nerede? Turabi'ye ne oldu? Turabi'nin sakatlığı ne durumda? Turabi Survivor'a ne zaman dönecek? (Survivor son bölüm Turabi neden yok?)

11 Haziran 2018, Pazartesi 23:02
Turabi nerede? Turabi'ye ne oldu? Turabi'nin sakatlığı ne durumda? Turabi Survivor'a ne zaman dönecek? (Survivor son bölüm Turabi neden yok?)

Survivor Turabi'nin sakatlandıktan sonra Turabi'nin son bölümde yer almamasının ardından Survivor Turabi fanları, Turabi nerede? Turabi'ye ne oldu? Turabi Survivor'a ne zaman dönecek? Turabi'nin sakatlığı ne durumda? sorularına yanıt aramaya başladı. Survivor Turabi'nin sağlık durumu, Turabi'nin sakatlığı ve Turabi ile ilgili son dakika gelişmelerine haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Turabi nerede? Turabi Survivor'a ne zaman dönecek? Turabi'nin sakatlanmasının ardından Survivor'un son bölümü olan Survivor 95. bölümünde Turabi ödül oyunlarında mücadele edemedi. Turabi'nin yeni bölümde yer almamasının ardından Turabi fanları Survivor Turabi'ye ne oldu? Turabi Survivor'a ne zaman dönecek? Turabi'nin sakatlığı ne durumda? diye merak etmeye başladı. Survivor'un güçlü yarışmacılarından Turabi'nin sakatlığı ve Survivor Turabi'nin sağlık durumu hakkında son dakika gelişmeleri haberimizin devamında. 

Survivor'da geçtiğimiz günlerde oynanan oyunda ağ üzerinden atlarken kumun üstüne ters bir şekilde düşen ve belinden sakatlanan Turabi, Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde ödül oyunlarında mücadele edemedi. Survivor son bölüm olan Survivor 95. bölümünde günün ilk oyununu ünlüler kazandı. Konser ödülünde ise yine galip gelen taraf ünlüler olurken, Turabi doktor kontrolünde olduğu için ödüllerden faydalanamadı. 


PEKİ TURABİ NE ZAMAN DÖNECEK?

Survivor Turabi'nin sakatlığıyla ilgili Acun Ilıcalı'dan henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Alp Kırşan Turabi'nin doktor kontrolünde olduğunu söylerken, bu hafta oynanacak diğer dokunulmazlık oyunlarına Turabi'nin yetişmesi bekleniyor. Ancak Turabi'nin bu oyunlarda oynayıp oynamayacağı ise henüz netlik kazanmadı.

SON DAKİKA!

Acun Ilıcalı ada konseyinde belinden ciddi bir rahatsızlığı olduğu tespit edilen Turabi'nin bundan sonraki oyunlarda oynamayacağı söyledi. Turabi eğer oyunlarda oynaması halinde vücudunda bundan sonraki hayatında kalıcı bir hasar kalma riskiyle karşı karşıya. Bu sebeple doktor raporuyla Turabi'nin oyunlarda oynamasına izin verilmedi. Turabi elenmedi fakat oylamalarda katılabilecek ve bu şekilde ismi yazılabilecek. 
 

Survivor son bölüm ada konseyi (10 Haziran 2018 Pazar)


Survivor son bölüm olan Survivor 94. bölümünde ada konseyinde ünlüler takımında Turabi ve Mustafa Kemal'in aday, Adem'in ise bireysel dokunulmazlığa sahip olmasından dolayı geriye Sema ve Merve aday olarak kaldı. Ada oylamasında ismi en fazla çıkan yarışmacı Merve Aydın 3. aday oldu. Buna göre Mustafa Kemal, Turabi ve Merve Aydın'dan birisi yarışmaya veda edecek. 


Turabi Çamkıran kimdir?


1987 yılında Mersin'in Erdemli ilçesinde dünyaya gelen Turabi Çamkıran, aslen Kahramanmaraşlıdır. Meslek olarak da terzilik yaparak geçimini sağlayan Turabi Çamkıran, amatör olarak tekvando, box ve muay thai ile ilgilenmiştir. Profesyonel olarak “Muay Thai”  yerinde öğrenme isteği ile Tayland'a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.

-DOKUNULMAZLIK OYUNUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!