comScore

Turabi Kirita Survivor - Türkiye Romanya maçında kavga! Acun Ilıcalı dışarı çıkardı

04 Mart 2018, Pazar 13:11

Survivor 2018 Türkiye Romanya maçında saha içinde büyük bir gerilim yaşandı. All Star takımının yarışmacısı Turabi ile Ştefan arasındaki gerilime Kirita da dahil olunca saha bir anda karıştı. Survivor 3 Mart Cumartesi yeni bölüm Türkiye - Romanya maçına dair detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Survivor 2018'de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 3 Mart Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümünde Türkiye ile Romanya karşı karşıya geldi. Bundan önceki müsabaka Romanya, All Star takımına karşı geriden gelerek 10'a 8 kazanmıştı.Bu kez iki takım rövanş maçına çıktı. Ancak All Star takımı daha öncesinde Romanya ile karşılaşmak için Gönüllüler takımına karşı mücadele etti. 


Survivor 3 Mart Cumartesi ödül oyununu kim kazandı?


Survivor 2018 3 Mart Cumartesi günü yayınlanan yeni bölümde All Star ile Gönüllüler ödül oyununda karşı karşıya geldi. Ödülü kazanan takım tavuk ziyafeti verirken, aynı zamanda Romanya Milli takımına karşı mücadele etme fırsatı yakaladı. Hatırlanacağı üzere daha önceki müsabada All Star takımı Gönüllüleri mağlup ederek Romanya'nın karşısına çıkmıştı ama 6-1 önde olduğu müsabakayı 10'a 8 kaybederek büyük bir yıkım yaşadı. 

All Star takımı Gönüllüler ile oynadığı ödül oyununda sahadan galip ayrılmayı başardı. Hem tavuk ödülünün sahibi olan All Star yarışmacıları, hem de Romanya karşısında rövanşı alma fırsatını yakaladı. 
 

Survivor Türkiye - Romanya oyunu kaç kaç bitti, kim kazandı?


Survivor'da bu sene Acun Ilıcalı'nın yapımcılığında Türkiye takımı Romanya, Yunanistan ve Meksika'ya karşı sık sık mücadele edecek. İlk mücadeleyi Romanya, All Star önünde 10'a 8 kazanmıştı. All Star takımı rövanşta ise işi ciddiye alarak oyunun en başından itibaren motive bir şekilde yarışmaya hazırlandı. Zaman zaman gerginliğin yaşandığı maçta All Star takımı 10'a 8 galip gelerek Romanya'dan rövanşı almış oldu. All Star yarışmacıları galibiyetin ardından Türkiye sesleriyle Dominik'i inletti ve büyük bir sevinç yaşadı

Survivor'da kavga (Turabi Kirita)


Öte yandan Türkiye Romanya araısnda oynanan maçta gergin anlar yaşandı. Turabi ile Ştefan arasında oynanan mücadeleyi Ştefan kazanırken, Romanya takımındaki yarışmacı oyunun sonunda Turabi'nin alanına girerek topla labutları devirmeye başladı. Bu harekete çok sinirlenen Turabi, rakip takım oyuncusuna kum fırlattı. Bu hareketi gören Kirita da karşılık verince bir anda büyük bir gerilim yaşandı. Kirita da Turabi'nin kum fırlatmasına aynı şekilde karşılık verince iki takım oyuncuları arasında gerilim yaşandı. 


MERVE AYDIN TURABİ'Yİ SAKİNLEŞTİRDİ

Oyun sonrasında son derece sinirli görünen Turabi'yi takım arkadaşı Merve Aydın sakinleştirdi. Turabi'yi oyun alanından uzaklaştıran Merve Aydın, takım arkadaşının sakinleşmesini sağladı. Öte yandan devamında ise Acun Ilıcalı, görüntülere bakarak ilk hamleyi yapan Turabi olduğu için Turabi'yi oyun alanından uzaklaştırdı. 


Survivor Turabi kimdir?


1987 yılında Mersin'de doğdu. Aslen Kahramanmaraşlı. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Meslek olarak da terzilik yapıyordu. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi'nde okuyup mezun olamayınca Survivor Allstar'dan sonra dışardan okuyup liseyi bitirmiştir. 

Turabi Çamkıran, Mersin'de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland'a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı. 

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı'nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler'in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star'a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.