comScore

Turabi Hakan'a ne dedi? Survivor final Hakan - Turabi kavgası - Acun - Turabi tartışmasında ne oldu? Acun Turabi'ye ne dedi?

30 Haziran 2018, Cumartesi 00:51
Turabi Hakan'a ne dedi? Survivor final Hakan - Turabi kavgası - Acun - Turabi tartışmasında ne oldu? Acun Turabi'ye ne dedi?

Survivor son bölüm olan Survivor Kıbrıs finaline Turabi - Hakan kavgası damga vurdu. Turabi - Hakan kavgasında Acun Ilıcalı'nın dahil olması sonrasında sosyal medya sallandı. Peki Hakan'ın Turabi'ye yaptığı yorum ne? Turabi neden Hakan'a sinirlendi? Acun, Turabi'ye ne dedi? Survivor Kıbrıs finalinde Hakan - Turabi arasında yaşananları haberimizde derledik. 

Survivor son bölüm olan Survivor Kuzey Kıbrıs çeyrek finaline Turabi - Hakan tartışması damga vurdu. Turabi - Hakan tartışması esnasında söz hakkı alan Hakan'ın, Turabi için "Artistik jimnastik gerçekleştiremeyen Turabi, belki jimnastiği yapamadı ama artistlik" kaldı. sözleri geceye damga vurdu. Acun Ilıcalı'nın da araya girererek Turabi'yi uyarması sonrasında ortam kısa süre gerildi. Turabi hayranları ve Survivor severler ise Artistik Jimastik'in nasıl bir spor olduğunu merak etmeye başladı. 

Artistik Jimnastik nedir? Artistik Jimnastik nasıl yapılır? Turabi'nin çocukluk hayali olarak aktardığı Artistik Jimnastik hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında. 
Peki Hakan Turabi'ye ne dedi? Survivor son bölüm olan Survivor Kıbrıs finalinde Hakan ile Turabi arasındaki tartışmada neler yaşandı? Turabi ile Hakan  arasında yaşanan tartışma şu şekilde:Hakan, Turabi'nin gerçekleştiremediği çocukluk hayali olan Artistik Jimnastik için, "Jimnastiği yapamadı ama Artistlik yapmaya devam ediyor." dedi. Turabi ise cevapta, "Ben Hakan'a cevap vereceğim. Gülmenize gerek yok ya. Ben haklı yada haksız olduğum zaman değil. Karşımda adam olmadığım zaman susarım. Ben evet artistimdir, kavgacıyımdır. Yeri gelir küfür de ederim, kimsenin anasına bacasına küfür etmem. Kimseinn çocukluk hayaliyle de dalga geçmem. Çocukluk hayalimle gülenlere de teşekkür ederim. Benim hayatım hep böyleleriyle geçti. Hep bir şeyler yapmak istedim ve bunun gibiler dalga geçtiler." ifadelerini kullandı. Turabi ise canlı yayında ada konseyinde yazdığı yazıyı tekrarladı ve bir kez daha Hakan içni "10 para etmez" dedi. 


 

Turabi Çamkıran kimdir?


Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin Erdemli'de dünyaya geldi. Çocukluğu Mersin'de geçti. Lise öğrenimini de Mersin'de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Survivor Turabi Çamkıran'ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.,


Hakan Hatipoğlu kimdir?


Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 yılında İstabul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul'da Burgazada'da büyüyen Hatipoğlu, aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Ardından Yüksek Lisans eğitimini İşletme üzerinden Marmara Üniversitesinde almıştır. Üniversiteyi bitirmesinin ardından reklam ajanslarında iş hayatına bir giriş yapmıştır. Bu alanda başarılı ilerleyen Hakan Hatipoğlu, kendi adına bir reklam ajansı kurmuştur.Hakan Hatipoğlu, Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamakta ve Milli takımda yer almaktadır. 2013 yılında Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer aldı.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"