comScore

Turabi - Adem kavga etti! Adem ve Turabi diskalifiye mi oldu? Survivor'da Türkiye - Yunanistan maç sonrası şok olay!

19 Mart 2018, Pazartesi 22:27

Adem - Turabi arasında Survivor'da şok olay! Survivor Türkiye - Yunanistan maçının ardından Turabi ile Adem'in kavga ettiğini Acun Ilıcalı ada konseyinde yorumladı. Turabi - Adem kavgasının perde arkası ve Survivor 2018 yeni bölümüne diğer detaylar haberimizin devamında. 

FutbolArena - Turabi ve Adem'in Survivor'da şok kavgası! Adem ve Turabi neden kavga ettiler? Türkiye - Yunanistan maç sonrası Adem - Turabi kavgasının sebebi ne? Survivor 2018'de Türkiye - Yunanistan maçı sonrasında Adem ve Turabi oyunun ardından kavga ettiler. Acun Ilıcalı bu tatsız olayı ada konseyinde açıkladı ve istenmeyen bir noktaya gelindiğini söyledi. Peki Adem ve Turabi neden kavga ettiler? Adem Turabi kavgasının perde arkası ve diğer tüm gelişmeler haberimizin devamında. 
 

Survivor Adem Kılıççı - Turabi Çamkıran kavgası (Türkiye - Yunanistan maçı)


Survivor 2018 19 Mart 2018 Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde All Star takımı ile Gönüllüler karşı karşıya geldi. Bu oyunda kazanan takım All Star oldu. Gönüllüler takımı uzun süre direnç göstermesine rağmen All Star takımı sonlara doğru ağırlığını koyarak sahadan 10'a 7 gibi bir skorla galip ayrılmayı başardı. Ödülün sahibi olan All Star takımı aynı zamanda Yunanistan takımının karşısına çıkmaya da hak kazandı. 


Survivor Türkiye - Yunanistan maçı (19 Mart 2018 Pazartesi)


Türkiye - Yunanistan maçı sonrasında ise Survivor'da şok bir olay yaşandı. Turabi ile Adem Türkiye - Yunanistan maçının ardından oyun dönüşünde ciddi bir tartışma yaşadılar. Acun Ilıcalı ada konseyine taşıdığı bu kavga hakkında, "İstemediğimiz olaylar yaşandı." dedi ve iki yarışmacıyı da uyaracağının sinyalini verdi. 
Turabi - Adem kavgasının tüm detayları ilerleyen saatlerde FutbolArena'da olacak. Survivor 2018'de All Star - Gönüllüler ödül oyuu ve Türkiye - Yunanistan maçının tüm detaylarını yine anbean aktaracağız. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

KAVGANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.