comScore

Sakaryaspor Sakaryaspor

Tuncay Şanlı'dan Sakaryaspor yönetimine olay gönderme

08 Şubat 2017, Çarşamba 09:43
Tuncay Şanlı'dan Sakaryaspor yönetimine olay gönderme

Tuncay Şanlı, Sakaryaspor'dan ayrılmasının ardından sosyal medyadan bir paylaşım yaparak yönetime göndermelerde bulundu.

FutbolArena - Spor Toto 3. Lig'de mücadele eden Sakaryaspor'da teknik direktör Tuncay Şanlı, görevden ayrılmasının ardından konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Sakaryaspor yönetimini eleştiren genç teknik adam, taraftarlara da mesaj yolladı.
 

Tuncay Şanlı'nın Sakaryaspor paylaşımı


"Doğduğum ve tribünde desteklediğim, formasını terlettiğim Sakaryaspor'uma Teknik Direktör olarak hizmet verme imkanı doğduğunda, uzun vadeli ve programla çalışmak koşuluyla, bu görevi onur ve büyük bir heyecanla kabul ettim.

Sakaryaspor'umuzun hakketiği başarılara ulaşması için yapılması gereken planları ekibimizle oluşturduk ve bize izin verilen süre zarfında yapmaya çalıştık.
Planladığımdan çok daha kısa bir sürede kesilen bu süreçte görev sürem boyunca bana ve ekibime desteğini eksik etmeyen herkese çok teşekkür ederim.

Sakaryaspor'un yanında, kişiler ve koltuk sevdası geçicidir... gerçek, akılda kalan ve kalıcı olan Sakaryaspor'dur.

Sevdalısı olduğumuz Sakaryaspor'umuzun saha içi ve dışında günü kurtaran ve şahsi egolarını ön planda tutulan kişilerce değil, geleceği inşa ede kişilerce yönetmesi dileğiyle.

Görevden ayrılma sürecimizin camiamıza, değerlerimize aykırı şekli ve süreci hakkında belirtecek çok şey var olsa da konu Sakaryaspor'um olunca uygun olan sadece susmak olacaktır.

Sakaryaspor'umun bu sezonun geri kalan maçlarında başarılı olmasını ve gelecekte kazanacağı şampiyonluk ve kupalarla bizleri sevindirmesini temenni ederim."

 

 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)