comScore

Tülay Kumaşçı kimdir? Tülay Kumaşçı yakalandı mı? (Adnan Oktar'ın kedicikleri)

12 Temmuz 2018, Perşembe 13:32
Tülay Kumaşçı kimdir? Tülay Kumaşçı yakalandı mı? (Adnan Oktar'ın kedicikleri)

Tülay Kumaşçı nerede, tutuklandı mı? Tülay Kumaşçı kimdir, kaç yaşında? Önceki gün Adnan Oktar'a düzenlenen oprasyonda gözaltına alınanlar arasında Tülay Kumaşçı var mı? Tülay Kumaşçı polis tarafından göz altına alındı mı? Düzenlenen operasyonda gözaltına alınan isimlerin arasında Tülay Kumaşçı var mı? 

FutbolArena- Dün sabah saatlerinde Adnan Oktar (Adnan Hoca) operasyonunda çok sayıda isim gözaltına alındı. Evinin yakınlarında kaçarken yakalanan Adnan Oktar'ın 'Kedicikleri' olarak bilinen 9 isim akşam saatlerinde Kandilli'de bulunan Villa'da yakalanarak gözaltına alındı. Adnan Oktar'ın en çok bilinen 'Kedicikleri'nden Tülay Kumaşçı yakalandı mı? Tülay Kumaşçı kimdir, kaç yaşında? Tülay Kumaşçı kaçtı mı, nerede? Tülay Kumaşçı İnstagram. Tülay Kumaşçı ile ilgili son dakika gelişmeleri haberimizde.


Tülay Kumaşçı kimdir? Tülay Kumaşçı yakalandı mı?


Adnan Hoca adı ile bilinen Adnan Oktar'a dün sabah saatlerinde yönlendirilen operasyon ile birçok isim gözaltına alınmıştı. Televizyon programında 'Kedikcik'ler olarak adlandırılan ve bunların arasında en çok bilinen isim olay Tülay Kumaşçı'nın yakalnıp, yakalanmadığı vatandaşlar tarafından büyük merak konusuydu. Tülay Kumaşçı yakalandı mı, Tülay Kumaşçı kaçtı mı?


Tülay Kumaşçı nerede? Tülay Kumaşçı yakalandı mı?


Adnan Oktar'ın en çok bilinen 'Kedicik'leri arasında yer alan Tülay Kuaşçı'nın önceki gün düzenlenen operasyonda yakalanıp, yakalanmadığı büyük merak konusuydu. Adnan Oktar ve çetesine düzenlenen operasyonda yakalanan isimlerinde arasında Tülay Kumaşçı'nın olmadığı ve kaçak durumda olduğu öğrenildi. Adnan Oktar'ın en çok bilinen 'Kedicik'leri arasında yer alan Tülay Kumaşçı'nın nerede olduğu bilinmezken polis tarafından aradındığı belirtildi.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.