comScore

Galatasaray Galatasaray

Tudor'un eski öğrencisi Galatasaraylı futbolcuları uyardı

15 Şubat 2017, Çarşamba 12:18
Tudor'un eski öğrencisi Galatasaraylı futbolcuları uyardı

Karabükspor'un başarılı savunma oyuncusu Barış Başdaş, İgor Tudor'un çok sert idman yaptırdığını söyledi

FutbolArena - Kardemir Karabükspor'un stoper oyuncusu Barış Başdaş, Igor Tudor'a övgüler yağdırdı. Igor Tudor'un saha içerisinde agrasif bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Barış Başdaş, İdmanların çok sert geçtiğini söyledi.

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre Kardemir Karabükspor'un deneyimli stoperi Barış Başdaş, birlikte çalıştığı Igor Tudor'a övgüler yağdırdı. Başdaş'ın Tudor hakkında söylediği sözler, 'Galatasaraylı futbolcuları yeni arkadaşları için uyardı' şeklinde yorumlandı.
Igor Tudor'un başarıya aç bir teknik direktör olduğunu söyleyen Barış Başdaş "Yaşının genç olması, başarıya aç olduğunu gösteriyor. Zaten idmanlarda yüzde yüzden fazlasını ister. Zaman zaman futbolcularına sert çıkışları olabilir ama bu bana göre takımı ve oyuncuları daha yüksek performansa çıkarmak için başvurduğu bir yöntem." dedi.

''AĞIR İDMANLAR YAPTIRIR''
Igor Tudor'un son derece sert ve ağır idmanlar yaptırdığını belirten Barış Başdaş "Futbolculuk döneminde üst düzey kulüplerde oynamış. Buna rağmen çok alçak gönüllü. Sert mizacıyla yumuşak yüreğini belli etmemeye çalışır. Ağır idmanlar yaptırır. Bize hep ''Acı çekmeden başarı gelmez''' derdi." dedi.

Beşiktaş'la oynanan maçın ilk yarısının bitiş düdüğü ile birlikte Igor Tudor sahaya girip Barış'ı sert bir dille uyarmıştı. Stoperi Barış Başdaş'ın yanına koşan Igor Tudor, Barış'ı iterken ikili arasında hararetli bir tartışma geçmişti.


 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)