comScore

Galatasaray Galatasaray

Tudor'dan yönetime derbi güvencesi!

23 Şubat 2017, Perşembe 09:11
Tudor'dan yönetime derbi güvencesi!

Pazartesi günü Türk Telekom Arena'da Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Galatasaray'da Tenik Direktör Igor Tudor, Sarı Kırmızılı yöneticilere galibiyet sözü verdi

FutbolArena - Pazartesi günü Türk Telekom Arena'da Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Galatasaray'da Tenik Direktör Igor Tudor, Sarı Kırmızılı yöneticilere galibiyet sözü verdi.

Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'ın Hırvat çalıştırıcısı Igor Tudor, Sarı Kırmızılı yöneticilere "Beşiktaş'ı çok iyi tanıyorum. Son saniyeye kadar kazanmak için takım halinde mücadele eden, galibiyet için kenetlenen, tutkulu bir Galatasaray göreceksiniz." dedi.
''BEŞİKTAŞ'IN ZAYIF YÖNLERİNİ BİLİYORUM''

Hırvat hoca, "Beşiktaş'ı çok iyi tanıyorum. Onların güçlü ve zayıf yönlerini biliyorum. Tüm takıma da bunu ezberleteceğim. Dersimize iyi çalışıp, derbiye hazır olacağız. Pazartesi günü güzel bir maç olacak. Taraftarımız da, Galatasaray'ın oynadığı futboldan, ortaya koyduğu mücadeleden, kazanma hırsından keyif alacak. Tutkulu bir takım göreceksiniz" diye konuştu.
 

Selçuk İnan ve Igor Tudor arasında kavga yaşandı mı?


Spor Toto Süper Lig'in 22. hafta karşılaşmasında Türk Telekom Arena'da Lig lideri Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Galatasaray'da mücadele öncesinde flaş bir iddia ortaya atıldı.

Tudor'un, Selçuk İnan ile kavga ettiği ve derbide tecrübeli oyuncuya yer vermeyeceği iddia edildi. Galatasaray taraftarının sosyal medyada tartışıp gerçek olup olmadığı Igor Tudor - Selçuk İnan kavgası hakkında FutbolArena yöneticilerle konuştu.

''ASILSIZ İDDİALAR ORTAYA ATIYORLAR''

Sarı kırmızılı yöneticiler, Igor Tudor'un Selçuk İnan ile tartıştığına dair çıkan haberleri kesin bir dille yalanlayarak " Antrenman az önce sona erdi. Böylesine asılsız bir iddia nasıl ortaya atılıyor. Beşiktaş derbisi öncesinde böyle bir yalanı kim nereden çıkarıyor" yorumunu yaptılar.
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)