comScore

Galatasaray Galatasaray

Tudor için Karabük'ten FLAŞ açıklama

13 Şubat 2017, Pazartesi 10:53
Tudor için Karabük'ten FLAŞ açıklama

Karabükspor 2. Başkanı Tolga Gül ''İgor Tudor eğer bize 3 maaş bırakırsa sözleşmesi fesh olur ve Galatasaray hocayla anlaşabilir'' dedi.

FutbolArena - Dün alınan Kayserispor yenilgisi sonrasında adı sık sık Galatasaray ile anılan İgor Tudor için Karabükspor Kulübü 2. Başkanı Tolga Gül flaş açıklamalarda bulundu.

Star Gazetesi'nde yer alan habere göre Karabükspor 2. Başkanı Tolga Gül, İgor Tudor'un 3 maaşını kulübe bırakması durumunda serbest kalacağını söyledi.
''TUDOR GİDERSE, BAŞKA TUDOR BULURUZ''

Karabükspor 2. Başkanı Tolga Gül'ün İgor Tudor hakkında açıklamaları;

''Galatasaray'ın her puan kaybından sonra camiamızın bundan etkilenmesi çok üzüntü verici. Igor Tudor'la bundan önce iki kez görüştük ve bize Galatasaray'dan herhangi bir teklif almadığını söyledi. Tudor'un sözleşmesinde ‘100 bin euro'ya serbest kalır maddesi' haberleri yalan. Rakam vermeyeyim ama şöyle söylemek gerekirse Tudor 3 maaş bırakırsa bize o sözleşme hakkından yararlanabilir. Galatasaray'ın dünkü mağlubiyetinden sonra hocayla konuşmamız olmadı ama olası ters bir durumda bizim de ‘B' planımız hazır. Eğer Tudor şu anda başarılıysa ve adı Galatasaray'la anılıyorsa bu Karabükspor'un sayesindedir, Tudor gider biz başka bir Tudor buluruz''

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)