comScore

FutbolArena TV

Tudor: 'Galatasaray'da sıkıntı hoca sıkıntısı değil'

06 Mayıs 2017, Cumartesi 22:49

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Kasımpaşa'ya sahasında 3-1 mağlup oldu. Igor Tudor'un maç sonu açıklamaları haberimizde.

Igor Tudor'un Galatasaray - Kasımpaşa maç sonu açıklamaları


Maçın bitiş düdüğüyle birlikte Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, soyunma odasına inerken, yaklaşık 1 saat süren bir konuşma gerçekleştirdi.

Toplantının ardından Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Kasımpaşa mağlubiyeti hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

'BAŞKANIMIZ GELECEK İLE KONUŞMADI'

Igor Tudor açıklamasında "Başkanımız kendi düşüncelerini söyledi. Konuşulanlar soyunma odasında kalacaktır. Kasımpaşa'yı tebrik ediyorum. Biz kötü bir performans sergiledik. Gelecekle ilgili konuşma olmadı. Sadece bu maçla ilgili konuştuk başkanla. Yola devam edip etmeme konusunu konuşmadık kesinlikle. İstifa etmem gibi bir durum söz konusu değil." diye konuştu.

BRUMA'YA SAYGI ÇIKIŞI!

Bruma'yı henüz 18. dakikada oyundan almasını değerlendiren Tudor, "Ben hoca olarak bazı şeylere göz yumabilirim ama hoca ile oyuncular arasında saygı konusunda bir limit vardır." ifadelerini kullandı.

Muhabirin "Galatasaray'da 10 maçta 5 galibiyeti var. Kendi dönemini nasıl değerlendiriyor?" sorusuna yanıt veren Igor Tudor, "Fantastik." demekle yetindi.

Galatasaray Videoları