comScore

Tsubasa ne zaman başlıyor? Tsubasa hangi kanaldan yayınlanacak? (Tsubasa 2018 fragmanı izle)

30 Mart 2018, Cuma 14:39

Tsubasa sevenlere müjde! Tsubasa ne zaman başlıyor, hangi kanaldan yayınlanacak? Tsubasa efsanesi ekranlara geri dönüyor. Tsubasa'nın ilk fragmanı yayınlandı. 

Tsubasa izle! Tsubasa çizgi filmi yeniden ekranlara dönüyor. 90'lı yılların en popüler çizgi filmi olan ve neredeyse tüm futbolseverlerin merakla izlediği Tsubasa yeniden yayınlanacak. Tsubasa 2018 ilk fragmanı izlemek isteyenler ve Tsubasa'nın ne zaman yayınlanacağını öğrenmek isteyenler haberimizi okuyabilir. 
 

Tsubasa nedir? Tsubasa nasıl bir çizgi film?


Tsubasa bir çizgi filmdir. Aynı zamanda filmin kahramanının adı da Tsubasa'dır. Bir Japon çizgi filmi olan Tsubasa, Türkiye'de 90'lı yıllarda büyük ilgi görmüştü. Tsubasa yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Rusya'daki Dünya Kupası öncesinde Tsubasa'nın yayınlanması bekleniyor. Tsubasa'nın yeni bölümünde dünyaca ünlü yıldız futbolcular da yer alacak. Tsubasa'nın rakipleri arasında Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi gibi yıldız futbolcular da yer alacak. 

Tsubasa karakterinin başrol oyuncusu olan Tsubasa Oozara, doğduğu günden beri futbol tutkusuyla yaşayan bir çocuktur. Tsubasa'nın tek hayali iyi bir futbolcu olabilmektir. Tsubasa ve Misaki kısa zamanda "Altın İkili" olarak tanınırlar. Zamanla Misaki takımdan ayrılır ve Tsubasa tek başına başarılarına devam eder. Brezilya'da şampiyonluk kazanan Tsubasa en sonunda Barcelona'ya kadar transfer olur.

 

Tsubasa Türkiye'de yayınlanacak mı Tsubasa ne zaman yayınlanacak? Tsubasa 2018 fragman izle


Tsubasa 2018 fragmanı yayınlandı. Tsubasa fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. 2018 Dünya Kupası öncesi yayınlanacak olan Tsubasa'nın Türkiye'de de yayınlanması bekleniyor. Tsubasa'nın hangi kanaldan yayınlanacağı ve ne zaman başlayacağı ise henüz açıklanmadı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.