comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Türkiye'nin Ukrayna 11'i nasıl olacak?

04 Ekim 2016, Salı 14:10
Türkiye'nin Ukrayna 11'i nasıl olacak?

Dünya Kupası Elemeleri'nde Ukrayna ile karşılaşacak Milli Takımın ilk 11'i nasıl olacak?

FutbolArena - 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde Ukrayna ile karşılaşacak Milli Takımda, Fatih Terim'in sahaya süreceği kadro merak ediliyor. Özellikle Mehmet Topal'ın savunmada mı yoksa orta sahada mı görev alacağı merakla bekleniyor.

MEHMET TOPAL ORTA SAHADA OYNARSA...
Fatih Terim'in Ukrayna karşısında Volkan Babacan, Şener Özbayaklı, Ozan Tufan, Mehmet Topal, Hakan Çalhanoğlu ve Emre Mor'u kesinlikle ilk 11'de kullanacağı ifade edilirken, özellikle Mehmet Topal'ın nerede görev alacağı kadronun geri kalanını şekillendirecek.

Mehmet Topal'ın stoperde görev alması durumunda Fatih Terim'in orta sahada Tolga Ciğerci'yi oynatabileceği öğrenildi. Mehmet Topal'ın orta sahada oynaması halinde ise savunmada Hakan Balta ile birlikte 2 yıl sonra Milli Takıma davet dilen Ömer Toprak'ın 11'de maça başlayabileceği ifade edildi.

FORVET OYUNCULARI MUTLU ETTİ
Fatih Terim'in dün yapılan antrenmanda özellikle Cenk Tosun ve Mevlüt Erdinç ile görüştüğü belirtildi. Terim'in iki golcünün de form durumundan memnun olduğu ve oyuncularını tebrik ettiği kaydedildi.

TÜRKİYE'NİN MUHTEMEL 11'İ

Volkan Babacan, Şener Özbayraklı, Mehmet Topal, Hakan Balta, Okay Yokuşlu, Ozan Tufan, Tolga Ciğerci, Emre Mor, Hakan Çalhanoğlu, CenkTosun.


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!