comScore

Galatasaray Galatasaray

Transferi Mancini yapmadı! İtalyan hoca İtiraf etti

20 Şubat 2014, Perşembe 12:53

Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini devre arasında yapılan transferlerden memnun olmadığını itiraf etti!

FutbolArena - Galatasaray'ın devre arası transferleri tartışılırken, Teknik Direktör Roberto Mancini yapılan transferlerden memnun olmadığını İtalyan basınına itiraf etti.
 
Özellikle giden ve gelen yabancılar arasındaki dengesizlik, Vidic ile başlayan stoper arayışlarının son anda Burdisso ile bitmesi, Riera'nın gönderilip şampiyonlar ligi deneyimi olmayan oyuncuların alınması başlıca tartışma konularıydı.
 
Geçtiğimiz hafta FutbolArena Galatasaray'ın transferlerini irdeleyip, “Transferi Mancini yapmadı. Kim, neden alındı?” demiştik.
Futbol Arena'nın bu haber –analizini doğrulayan isimse Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini oldu. İtalyan La Stampa Gazetesi'ne röportaj veren Mancini, “Transferde umduğumu bulamadım” dedi.
 
Mancini, Şampiyonlar Ligi'nde karşılaşacakları Chelsea'nin transfer politikasını doğru bulduğunu ifade ederken, gazetenin “Galatasaray, Chelsea'nin aksini mi yaptı” sorusuna verdiği yanıtta transferlerin kendisini memnun etmediğini söyledi. 
 
"DAHA FAZLA ŞEYLER UMMUŞTUK"

Mancini, “Chelsea geçen sene, Avrupa Ligi'ni kazandığından daha güçlüydü. Yazın ve Ocak'ta transferler yaptı. Bunlar, sürekli güçlenmek için yatırım yapan takımlar. Galatasaray'da daha fazla şeyler ummuştuk, ama bu mümkün olmadı. Yeni savunma oyuncusu Burdisso ve bazı genç oyuncular var” dedi.
 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.