comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Transfere bir de buradan bakın!

02 Şubat 2014, Pazar 02:11

Galatasaray sonunda Dany'i Beşiktaş'a yollayarak elinden çıkardı. Bu transfer üzerinde durulması gereken 2 başlık var. İşte ayrıntılar..

FutbolArena Özel | Galatasaray uzun süredir hayalini kurduğu tabloya kavuştu. Amrabat, Riera, Bruma gitti derken Dany'i de yollayarak 3 olan kontanjanına artık bir tane daha ekledi. Gönül rahatlağıyla doldurabileceği alanı var.

Evet Dany artık Beşiktaş'ta... 
 
Dany'nin Beşiktaş'a transferinin ardından ortaya çıkan tabloysa oldukça ilginç.
 
1 AYDA 3 TAKIMLA ANLAŞTI
GİRİŞ
Galatasaray, elini ayağını bağlayan sınır nedeniyle kendilerini Dany için arayan herkese "tabii ne demek! Siz Dany'i ikna edin. Para da istemiyoruz" dediği ortaya çıkıyor.
 
GELİŞME
Dany 1 aylık zaman diliminde üç kulüple anlaşıp mecburen tekine imza attı. Bunu biz söylemiyoruz. Kulüpler söylüyor. Buyrun!
 
2 Ocak
Karabükspor Başkanı Mustafa Yolbulan: Biz hem Galatasaray hem de Dany ile anlaştık. Dany önümüzdeki hafta bir aksilik çıkmazsa imzayı atacak.

28 Ocak
Gaziantepspor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kızıl: Biz Galatasaray ve Dany ile anlaştık. Dany Perşembe günü Antep'e gelecek ve imzayı atacak. Biz Dany için kiralama bedeli ödemeyeceğiz.
 
GELİŞME VE SONUÇ
1 Şubat
Beşiktaş'tan resmi açıklama: Galatasaray A.Ş. ile Dany Nounkeu'nun Profesyonel Futbol Takımımıza geçici transferine ilişkin anlaşmaya varılmıştır.
Haber: Aydın Cingöz

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.