comScore

Rizespor Rizespor

Transfer yapılmayınca Hikmet Karaman seruma bağlandı

28 Ocak 2017, Cumartesi 22:52
Transfer yapılmayınca Hikmet Karaman seruma bağlandı

Çaykur Rizespor bugün Karabükspor'u 1-0 yendi ancak Hikmet Karaman halinden o kadar da memnun değil...

FutbolArena Özel - Süper Lig'in 19. haftasında sahasında Karabükspor'u ağırlayan Çaykur Rizespor, Leonard Kweuke'nin golüyle rakibini 1-0 devirdi ve 14. sıraya yükseldi.


Hikmet Karaman transfer gelmeyince hastalandı


Buna karşın Hikmet Karamam uzun süredir transferini istediği 10 numara takviyesi yapılamadığı için sitemkar. Serum takviyesi alan Karaman, yönetimin bir türlü yapamadığı 10 numara transferi için oldukça dertli... Karaman verdiği mesajda, "Sağlığımdan oldum" dedi.

GAZİANTEPSPOR LOGOLU HALI
Öte yandan Hikmet Karaman'ın tesislerdeki odasında Gaziantepspor logolu bir halı da dikkatleri çekti. Hikmet Karaman Çaykur Rizespor'dan önce 2012-2013 yıllarında Gaziantepspor'u çalıştırmıştı.
 Hikmet Karaman'ın transfer açıklaması


Hikmet Karaman geçtiğimiz günlerde "Kayserispor ve Gaziantepspor başta olmak üzere Süper Lig'de diğer takımlar nasıl transfer yapıyorsa bizde yapmamız gerekiyor " şeklinde konuşmuştu.

Alexander Grünwald transferini sezon başından beri çok istediğini yenileyen Karaman, "Bu oyuncu benim oyun planımın en önemli dişlisinden biri olacaktı. Maalesef yönetim bu transferde istenilen sonucu alamadı. Avusturyalı oyuncuda kulübü ile yeniden mukavele imzaladı. Ara transfer döneminde rakip takımlar nasıl güçleniyorsa bizimde öyle güçlenmemiz gerekiyor. Yönetim bu konuda elini çabuk tutması gerekiyordu, maalesef geç kalıyoruz. Başka takımlar parayı nasıl buluyorsa bizim takımda öyle bulmalı. Karabükspor transfer yapıyor, Kayserispor sekiz oyuncuyu renklerine bağlıyor, Gaziantepspor keza öyle, Akhisar Belediye, Antalyaspor ve Alanyaspor güçlenmeye devam ediyor. Bu konuda Başkan Kalkavan yalnız bırakılıyor. Kime çıkıp ne söylenecekse, söylensin” ifadesini kullandı.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)