comScore

Gaziantepspor Gaziantepspor

Transfer Haberleri: Patrick Kluivert, Gaziantepspor'a gelecek mi?

30 Mayıs 2016, Pazartesi 14:10
Transfer Haberleri: Patrick Kluivert, Gaziantepspor'a gelecek mi?

Gaziantepspor'da gelecek sezon takımın başına Patrick Kluivert'ın getirileceği iddialarına FutbolArena yanıt veriyor.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında teknik direktörlük koltuğuna Sergen Yalçın'ı getirerek, ligde kalmayı başaran Gaziantepspor'da teknik direktör arayışı devam ediyor. Kırmızı-siyahlı takımla bir yılı opsiyonlu olmak üzere sezon sonuna kadar anlaşan Sergen Yalçın'dan gelecek haber beklenirken, bir yandan da Gaziantepspor yönetimi alternatif isimler belirlemeye çalışıyor. Son olarak gündeme gelen Patrick Kluivert iddialarına ise FutbolArena yanıt veriyor.

Birçok yayın organında Gaziantepspor'la anlaştığı iddia edilen Patrick Kluivert'la, kırmızı-siyahlı yöneticilerin şu ana kadar hiç bir temasının olmadığı öğrenildi. Kluivert'ın Gaziantepspor yönetiminin elinde bulunan teknik adamlar listesinde dahi olmadığı öğrenilirken, çıkan iddiaları ise yalanlamış oldular.


Gaziantepspor, Sergen Yalçın'la devam edecek mi?


Gaziantepspor'un teknik adam konusunda önceliğinin hala Sergen Yalçın'da olduğu belirtilerken, genç teknik adamla bu hafta içerisinde bir kez daha masaya oturacakları öğrenildi. Sergen Yalçın'ın sunacağı rapora olumlu yanıt verilmesi halinde ise opsiyonu kullanarak 2016-2017 sezonunda da takımının başında olmaya devam edecek.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"