comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Transfer Haberleri: Konyaspor hata yapmak istemiyor

20 Haziran 2016, Pazartesi 13:35
Transfer Haberleri: Konyaspor hata yapmak istemiyor

Yeni sezonda üç kulvarda mücadele etmeye hazırlanan Atiker Konyaspor, kadrosunu eksiksiz bir şekilde tamamlamak istiyor. Bu anlamda transfer çalışmalarını titizlikle sürdüren Konya ekibi, hata yapmadan kaliteli isimleri kadrosuna katma amacında.

FutbolArena - Yeni sezonda Avrupa futbolunun kulüpler bazında iki numaralı organizasyonu olan UEFA Avrupa Ligi'ne direkt olarak grup aşamasında başlayacak Atiker Konyaspor, transferde hata yapmak istemiyor. Geride kalan sezonu müthiş bir şekilde geride bırakan yeşil-beyazlı ekip, aynı istikrarını bu yıl da devam ettirme amacında. Genel olarak kadrosunu korumasına rağmen orta saha mevkiinde kayıp yaşayan Konyaspor, giden oyuncuların yerini aratmamak adına yoğun bir çaba sarf ediyor. Yeşil-beyazlı ekip, bu anlamda aceleci davranmıyor.
 

Atiker Konyaspor'da transfer planı

 
Yeşil-beyazlılar, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde transfer çalışmalarına devam ediyor. Bu doğrultuda kulübün scouting ekibinin belirlediği isimler üzerinde çalışmalarını sürdüren Konyaspor, sistemi bozmayacak kaliteli isimler ile görüşme halinde. Teknik heyet ve transfer komitesinin titiz çalışması üzerine Konya ekibi hata yapmamak adına âdete ince eleyip sık dokuyor. Şu ana kadar dış transferde Anadolu Selçukspor'dan Can Demir Aktav, Kayserispor'dan kaleci Abdülaziz Demircan ve Deni Milosevic'i kadrosuna katan Konyaspor, yapılacak son transferlerle de yeni sezona başlayacak.
 
HATA YAPMAK YOK
 
Transfer komitesi, transfer döneminin oldukça zorlu bir süreç olduğunu belirtirken, Konyaspor'un hata yapma lüksünün olmadığını her fırsattı vurguluyor. Bu anlamda taraftarların sabırlı olmasını bekleyen yeşil-beyazlılar, en iyi transferlerle sezona başlanılacağını belirttiler.  

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.