comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Transfer Haberleri: Gökhan Gönül'ün resmi kayıtlara göre menajeri yok

16 Haziran 2016, Perşembe 15:52
Transfer Haberleri: Gökhan Gönül'ün resmi kayıtlara göre menajeri yok

Resmi kayırlarda Gökhan Gönül'ün menajeri Ahmet Bulut görünmüyor. Oyuncunun, Fenerbahçe ile transfer görüşmelerinde krize neden olan menajeri Ahmet Bulut'un resmi kayıtlarda olmaması dikkat çekti.

FutbolArena Detay - Gökhan Gönül'le Fenerbahçe'nin bağları koparken kulübün üzerinde en çok durduğu konulardan biri menajeri Ahmet Bulut olmuştu.  Adı bu denli gündemde olan Ahmet Bulut'un TFF kayıtlarına göre Gökhan Gönül'le resmi bir bağı bulunmuyor.

Ahmet Bulut'un menajerlik şirketi footandball'daysa Gökhan Gönül, Bulut'un oyuncusu görünüyor.
Fenerbahçe resmi sitesinden, Gökhan Gönül'ün ayrılık sürecini anlatırken oyuncunun sezonun başında temsilci olarak Ahmet Bulut'la anlaştığını yazmıştı. Tüm bu gelişmelere rağmen resmi kayırlarda bir bağ görünmemesi dikkat çekti.
 

Fenerbahçe, Ahmet Bulut ile neden görüşmedi?


Fenerbahçe, transfer görüşmelerinde sadece Gökhan ile görüşeceğini, Ahmet Bulut'la görüşmeyeceğini ifade etmiş ancak oyuncu Ahmet Bulut'la görüşülmesi noktasında geri adım atmamıştı. Ve Fenerbahçe daha sonra oyuncunun menajeriyle yönetici İlhan Ekşioğlu aracılığıyla görüşmüştü.
 

Fenerbahçe'nin Ahmet Bulut açıklaması


Bu süreci Fenerbahçe “Fenerbahçe kaptanının jübilesini ve son sözleşmesini yapacağı kulüple daha sezonun başında anlaştığı temsilci ile görüşmesinin yakışık almayacağı söylenmiş ve önemli bir kontrat teklif edilmişti” bu açıklamayla duyurmuştu.

Gökhan Gönül'ün TFF kayıtlarında herhangi bir menajeri görünmüyor.Ahmet Bulut'un da TFF kayıtlarında temsilciliğini üstlendiği futbolcular arasında Gökhan Gönül yok.Ahmet Bulut'un menajerlik şirketinin internet sitesinde ise Gökhan Gönül yer alıyor.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.