comScore

Galatasaray Galatasaray

Transfer Haberleri: Galatasaray'da gönderilecek oyuncular - Ryan Donk, Tarık Çamdal, Jose Rogriguez, Eray İşçan

30 Mayıs 2016, Pazartesi 09:51
Transfer Haberleri: Galatasaray'da gönderilecek oyuncular - Ryan Donk, Tarık Çamdal, Jose Rogriguez, Eray İşçan

Gelecek sezonun kadrosu için çalışmaları başlatan Galatasaray'da takımdan gönderilecek futbolcular belirlenmeye başlandı.

FutbolArena - Gelecek sezon Avrupa'da mücadele edemeyecek olan Galatasaray'da takım içerisinde dengelerin kurulması ve bazı oyuncuların gönderilmesi gündemde. Sarı kırmızılı takımda Jan Olde Riekerink'in yönetime bir rapor sunduğu ve oyuncuları belirlediği ifade edildi.


Galatasaray'da göndeirlecek futbolcular - Ryan Donk, Tarık Çamdal, Jose Rogriguez, Eray İşçan


Hürriyet'in haberine göre; Henüz Galatasaray'da alt yapıda mı, yoksa A takım teknik direktörü olarak mı mesai harcayacağı netleşmeyen Riekerink sezonun ardından yönetime kararlarında ışık tutmak adına raporunu sundu. Hollandalı teknik adam Donk, Jose Rodriguez, Tarık Çamdal ve Eray İşcan ile Galatasaray'ın yolları ayrıması gerektiğini belirtti.

4 futbolcunun Galatasaray takımına katkı veremediğini de belirten Riekerink, takım içi rekabeti artırmak adına bu isimler yerine daha iyi oyuncuların katılması gerektiğini belirtti. Galatasaray yönetiminin de performansını beğenmediği 4 futbolcu ile yollarını ayırmak istiyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!