comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un yeni transferi Olcay Şahan'a övgüler

13 Ocak 2017, Cuma 19:49
Trabzonspor'un yeni transferi Olcay Şahan'a övgüler

Trabzonspor'un yeni transferi Olcay Şahan, Bursaspor karşılaşması öncesi Bein Sports stüdyolarında yorumlandı. 

FutbolArena - Trabzonspor'un ara transfer döneminde Beşiktaş'tan 200 bin euro karşılığında kadrosuna kattığı Olcay Şahan yeni takımıyla Bursaspor karşısında ilk maçına çıkacak. 

Trabzonspor'un, Bursaspor ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmaya ilk 11'de başlayan Olcay Şahan hakkında zorlu maç öncesi Bein Sports stüdyolarında çarpıcı yorumlar yapıldı. 
"BATALLA, OLCAY ŞAHAN İLE OYNAMAK İSTERDİ."

Bein Sports stüdyolarında Bursaspor - Trabzonspor maçı öncesi Engin Kehale ve Reha Kapsal, bordo mavililerin yeni transferi Olcay Şahan'ı yorumladı. 

Engin Kehale, Olcay Şahan'ın bu sezon Beşiktaş'taki düşük performansına rağmen faydalı bir oyuncu olduğunu söylerken, "Olcay evet bu sezon iyi değil ama genel oyun karakter yapısıyla çok faydalı bir oyuncu. Ben Trabzonspor'da düzenli oynayarak yeniden eski formuna kavuşacağını düşünüyorum. Tam bir takım oyuncusu. Mesela Beşiktaş'ta bundan önceki dönemlerde Oğuzhan, Olcay paslaşmalarını hatırlıyoruz. Trabzon'da bu ritmi yakalayabilir. Hatta şöyle söyleyeyim, Batalla bile Olcay ile oynamak isterdi." diye konuştu. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)