comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'un Popov transferine eşi engel oldu

06 Ocak 2017, Cuma 18:16
Trabzonspor'un Popov transferine eşi engel oldu

Trabzonspor'un Spartak Moskova'dan transfer etmek için yoğun çaba sarfettiği Ivelin Popov'un eşininin Türkiye'de yaşamak istemediği iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonspor'un bir süredir kadrosuna katmak için uğraş verdiği Spartak Moskova'nın yıldızı Ivelin Popov'un transferinde eşinin problem çıkardığı ortaya çıktı. 
 

Trabzonspor'un Ivelin Popov transferi


Trabzonspor'un Serdar Taşçı ile birlikte Spartak Moskova'dan kadrosuna katmak istediği fakat bir türlü beklenen anlaşmaya sağlayamadığı Popov transferinde Bulgar futbolcunun eşinin problem çıkardığı ortaya çıktı. 

Bulgar basınında çıkan haberlere göre; Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın yoğun çaba sarfettiği Popov transferinde Bulgar futbolcunun eşinin problem çıkardığı ve terör olayları nedeniyle Türkiye'de yaşamak istemediği iddia edildi. Buna göre Popov transferinde Trabzonspor'un elinin kolunun bağlandığı ifadelerine yer verildi. 
"KALMAK İSTİYORUM DEMİŞTİ."

Öte yandan Spartak Moskova'nın futbolcusu Ivelin Popov geçtiğimiz haftalarda Rus basınına yaptığı açıklamada, "Spartak Moskova'da şampiyonluğa odaklanmış durumdayım. Transfer konularıyla ilgili hiçbir fikrim yok. Hedefi olan takımda forma giymek istiyorum. Trabzonspor'un ligde bir hedefi yok. Ancak Spartak Moskova şampiyonluğa oynuyor ve ben de buna kenetlendim." şeklinde konuşmuştu. 

​​​​​​​

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)