comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'u bekleyen büyük tehlike

18 Şubat 2014, Salı 12:33

Trabzonspor Kulübü eski İletişim Direktörü Altuğ Atalay çarpıcı açıklamalarda bulunarak yönetimi bekleyen tehlikeden bahsetti.

FutbolArena Özel - Trabzonspor Kulübü eski İletişim Direktörü Altuğ Atalay çarpıcı açıklamalarda bulunarak yönetimi bekleyen tehlikeden bahsetti.

Trabzonspor kongresinde meydana gelen tüzük değişikliğiyle ilgili bir mahkeme kararı onun Yargıtay'a taşınmış hali var sanki bu konuda ilgili yakın zamanda bir karar çıkacakmış gibi bir hava var. Bu hava nereden kaynaklanıyor?

Bu konuda sürenin özellikle genel kurulun iptal kararının daha doğrusu o madde ile ilgili olan bölümün iptal edilmesinden sonra genel kurulun tekrarlanması gündeme geldi. Bu konuyla ilgili mahkeme kararının ardından Trabzonspor'un bir başvuru yaptığı doğrudur. Burada da kararın alındığı ve kısa süre içerisinde Yargıtay kararının da taraftara tebliğ edileceği açıklandı. Devam eden bir yargı sürecidir bu ama genel olarak beklenti mahkemenin karar verdiği doğrultuda hareket edilmesi doğrultusunda.  Bu karar çıkarsa 45 gün içerisinde Trabzonspor genel kurul yapmak zorunda.

Trabzonspor cephesinde böyle bir ihtimal var. Peki, bu ihtimal gerçekleşirse neler olabilir?

Tabi çok şey konuşuluyor.  Değişik iki üç organizasyon yapıldığını ben çok net bir şekilde biliyorum. Yarın öbür gün karşımıza bir problem çıkarsa diye 1-1,5 aydır görüşmeler devam ediyor.  Trabzonspor sürekli oyun içerisinde oyun olan enerjik bir kulüp…

Haber: Yetkin Etkin 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.