comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonsporlu yöneticiden Karabükspor - Galatasaray maçının hakemi Cüneyt Çakır'a tepki

21 Ocak 2017, Cumartesi 19:41
Trabzonsporlu yöneticiden Karabükspor - Galatasaray maçının hakemi Cüneyt Çakır'a tepki

Karabükspor - Galatasaray maçının hakemi Cüneyt Çakır'a, Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın'dan tepki geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 18. haftasında Karabükspor - Galatasaray maçına hakem Cüneyt Çakır'ın kararları maça damga vururken, Trabzonsporlu yönetici Nevzat Aydın da sosyal medyadan büyük tepki gösterdi. 
 

Trabzonsporlu yönetici Nevzat Aydın'dan Cüneyt Çakır'a tepki


Kardemir Karabükspor - Galatasaray maçının ilk yarısında hakem Cüneyt Çakır'ın 31. dakikada Karabükspor lehine verdiği penaltı dışında özelikle sarı kırmızılıların golünden sonra Yasin'e giderek topu elle mi aldın şeklinde soru yöneltmesi Trabzonsporlu yönetici Nevzat Aydın'ın da tepkisine neden oldu. 

Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın sosyal medyadan Cüneyt Çakır hakkında, "Hakemler pozisyonları oyunculara soracaksa onlara pek gerek yok sanki." ifadelerini kullandı. 
YASİN ÖZTEKİN OMZUNU GÖSTERDİ

Maçın hakemi Cüneyt Çakır golden sonra Yasin Öztekin'e doğru giderken bu sırada etrafını Karabüksporlu futbolcular sardı. Yasin Öztekin ise tribünlere gidip Galatasaraylı taraftarlarla gol sevincini yaşadıktan sonra hakem Cüneyt Çakır'a gelerek omzunu gösterdi ve "Omzumla aldım hocam." dedim. Öte yandan maçın hakemi Cüneyt Çakır'ın Yasin'e doğru giderek gol anını sorması ise maçın bir başka tartışmalı anı olarak kameralara yansıdı. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)