comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan Mehmet Ekici'ye yeni teklif

02 Ocak 2017, Pazartesi 12:34
Trabzonspor'dan Mehmet Ekici'ye yeni teklif

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta sürpriz bir şekilde Mehmet Ekici'ye yeni sözleşme önerisinde bulundu. Son dakika Trabzonspor transfer haberleri.

FutbolArena - Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta sürpriz bir şekilde Mehmet Ekici'ye yeni sözleşme önerisinde bulundu. Anlaşma zemini aranan fakat 2 milyon 200 bin Euro yıllık garanti ücret istediği için görüşmeleri tıkanan Mehmet Ekici'den herhangi bir sonuç alınamamış, hatta 3 İstanbul kulübüyle temaslar başlamıştı. Tecrübeli oyuncu da Başkan Muharrem Usta ile konuşarak, artık Trabzonspor'da oynamak istemediğini ve kulübe para kazandırma arzusunda olduğunu vurgulayarak, anlaşacakları takıma gidebileceğini, bu noktada seçici davranma eğiliminde olmadığını söylemişti.
 

Trabzonspor'dan Mehmet Ekici'ye transfer teklifi


Bordo-Mavililer bunun üzerine Beşiktaş'tan Kerim Frei, Ömer Şişmanoğlu veya Olcay Sahan, Galatasaray'dan Sinan Gümüş ve Eren Derdiyok, Fenerbahçe'den de Aatif ile Fernandao'dan biri karşılığı Mehmet pazarlıklarını sürdürüyordu.

Fakat Başkan Muharrem Usta'nın üç gün önce Mehmet Ekici'yi arayarak sürpriz sayılabilecek yeni bir teklif sunduğu ileri sürüldü. Bu futbolcuya daha önce 1 milyon 700 bin Euro gibi yıllık yüksek sayılacak garanti para öneren Usta'nın bu kez rakamı 1 milyon 900 bin Euro'ya çıkardığı ve, “Gel imza at” dediği dile getirildi.

Mehmet'in ise bu öneriden sonra kafasının karıştığı, kendisine teklifte bulunan 3 büyük kulüp ile yaşanacak gelişmelere göre hareket edeceği bildirildi.


FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)