comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'dan flaş Mehmet Ekici transferi açıklaması!

19 Ocak 2017, Perşembe 01:48
Trabzonspor'dan flaş Mehmet Ekici transferi açıklaması!

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe'ye transferiyle alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, Mehmet Ekici transferiyle ilgili flaş açıklamalar yaptı. Bordo mavililerde kadro dışı bırakılan ve transferi yılan hikayesine dönen Mehmet Ekici hakkında Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, yıldız futbolcunun durumuyla alakalı konuştu. 


Mehmet Ekici'nin Fenerbahçe ve Beşiktaş'a transferi


Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan ve şu anda antrenör eşliğinde antrenmanlara çıkan Mehmet Ekici'nin transferiyle alakalı başkan yardımcısı Önder Bülbüloğlui Radyospor'a açıklamalarda bulundu. 

"FENERBAHÇE İLE ANLAŞMIŞTIK AMA..."
"Mehmet Ekici için Fenerbahçe ile anlaşmıştık ama Aatıf gelmedi. Başka formüller denedik ama kabul etmedi. Bu yüzden kadro dışı bıraktık ama her an gidebilir.  

"YURT DIŞINA GİTME İSTEĞİ VARMIŞ"

Mehmet Ekici'nin yurt dışına gitme isteği varmış. Görüşmeleri devam ediyor. Bekleyip göreceğiz.

"BİZİ NİYE UEFA'YA ŞİKAYET ETSİN?"
"Mehmet Ekici bizi niye UEFA'ya şikayet etsin? Parasını veriyoruz antrenman sahası veriyoruz. Çıksın antrenmanını yapsın"

AZİZ YILDIRIM: "2.5 MİLYON EURO'YU KABUL ETMEDİLER"

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Adanaspor maçının ardından Mehmet Ekici transferiyle ilgili olarak Aatif'in gitmeyi kabul etmemesinin ardından bordo mavililere 2.5 milyon euro önerdikleri fakat hayır cevabı aldıklarını söylemişti. 

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)