comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da sarı kart tehlikesi

04 Ekim 2016, Salı 17:40
Trabzonspor'da sarı kart tehlikesi

Trabzonspor geçen sezon ligin en çok sarı ve kırmızı kart gören takımıydı. Bu sezona en azından bu açıdan daha dengeli bir giriş yapmıştı.

FutbolArena - Kasımpaşa maçında hiçbir futbolcunun sarı kart görmemesi umut vermişti. Fakat daha sonraki maçlarda sarı kart gören sayısı artmaya başladı. Gaziantepspor maçında Uğur Demirok ve Hyan Jun Suk sarı kart gören isimler oldular. Osmanlıspor karşılaşmasında Güray Vural, Mehmet Ekici ve Aytaç Kara sarı karttan nasiplerini aldılar. Sarı kart gören futbolcular sayısı artarken Alanyaspor mücadelesinde Okay Yokuşlu'nun yanında orta sahanın diğer iki ismi Mehmet Ekici ve Aytaç Kara da kart gördüler.

MEHMET EKİCİ SINIRA DAYANDI

Torku Konyaspor maçında da Hyan Jun Suk, Yusuf Erdoğan, Muhammet Demir, Mehmet Ekici, Okay Yokuşlu ve Jan Durica sarı kart gören isimler oldular. Kardemir Karabükspor karşılaşmasında da Jan Durica ve Mustafa Yumlu karttan kurtulamadılar. Mehmet Ekici kritik sürece girilirken kart sınırına gelirken, Durica, Okay ve Aytaç da 2'şer sarı kart gören isimler oldular. Mehmet Ekici başta olmak üzere, Durica, Okay ve Aytaç kart konusunda uyarıldılar. Böyle devam etmesi halinde, yakın gelecekte sarı kart cezasın nedeniyle çok sayıda oyuncunun forma giyme riskine gireceğine dikkat çekildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.