comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da Mehmet Ekici kadro dışı mı? Ersun Yanal açıkladı

13 Ocak 2017, Cuma 22:47
Trabzonspor'da Mehmet Ekici kadro dışı mı? Ersun Yanal açıkladı

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Bursaspor maçının ardından taraftarlara mesaj gönderdi. 

FutbolArena - Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Bursaspor galibiyetinin ardından yayıncı kuruluşa maçı değerlendirdi. 

"OYUNCULARIMI KUTLUYORUM."
"Öncelikle oyuncularımı tebrik ediyorum. Onlar baya stresli ve kaygılıydı. Böyle bir dönem geçiriyoruz. Gelen oyuncularla birlikte takımı daha iyi duruma getirmek kolay değil. Camianın beklentileri yüksek. Bunu yapmak için öncelikle taraftarlarımıza ve camiamıza sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Oyuncularımı kazanma hırsı ve karakterlerinden dolayı ayrıca kutluyorum."

"İHTİYACIMIZ VAR."

"10 kişi kaldığımız maçta aldığımız bu galibiyet değerliydi. Takım savunmasını iyi yapıp, rakibi bizim tehlikeli bölgesine sokmamak kolay değil. Bursaspor'da yaratıcı oyuncular var çünkü. Oyuncularımız iyi durdu ve yakaladığımız pozisyonlar vardı. Tek pozisyon verdik. Tabi bu böyle olmayacak. Biz topla daha fazla oynayan takımız. Lütfen herkes Trabzonspor için takım olma sürecini biraz daha soluk alarak izlesin. Buna ihtiyacımız var. 

KIRMIZI KART POZİSYONU

"N'Doye çok nazik ve kibar bir oyuncu. Bilinçli olarak topu kazanmak için yapacak bir oyuncu değiliz. Hakemin takdiri sonuçta. Bizde de oluyor, rakipte de. İnşallah doğru karar vermiştir hakem ama hatalıysa da problem yok."


"Trabzonspor'da Mehmet Ekici kadro dışı"


Ersun Yanal Mehmet Ekici'nin kadro dışı yalan mı sorusuna, "Yalan demiyorum. Bakın tekrar ediyorum. Mehmet Ekici bizim oyuncumuz. Eylem ve söylemde bizim içimizde olma dileği yoksa olmayacak. Bizimle olmak istemiyorsa problem yok. Biz içimizde olmak için bir araya gelen oyuncularla devam edeceğiz. Birçok şey konuşuluyor. Netleşecek herhangi bir eyleme tanık olmadık." diye yanıt verdi. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)