comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Trabzonspor'da 'gazeteci' polemiği - Süper Lig Haberleri

18 Mayıs 2016, Çarşamba 13:29
Trabzonspor'da 'gazeteci' polemiği - Süper Lig Haberleri

Trabzonspor'da Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın ile Genel Sekreter Ali Rıza Egemen Twiter üzerinden gazeteci polemiği yaşadılar.

Nevzat Aydın twitter üzerinden, ''Trabzonspor olmasa açlıktan ağzı kokacak olan gazeteci müsveddeleri yine başlamışlar konuşmaya. Daha ilk günden hem de.''ifadelerini kullandı. Trabzon basın camiasından oldukça tepki çeken bu söylemlere  Ali Rıza Egemen'den karşı cevap geldi.

Egemen, yine Twitter üzerinden gönderdiği mesajda, ''Trabzonspor olmasa makamı olmayacak olanların; ekmek parası peşinden koşan gazetecilere hakaret etme hakkı yoktur. Lütfen akıllar başa...'' görüşünü seslendirdi.
Nevzat Aydın, Ali Rıza Egemen'e yanıt vermezken, Aydın'ın gün içinde Lig Radyo yorumcusu ve gazeteci Mehmet Ayan'la da tartıştığı gözlendi.

Mehmet Ayan'ın, ''Sosyal medya kullanımı konusunda dersler verecek ufuktaki sevgili Nevzat Aydın'ın Trabzonlu gazetecilerle ilgili twiti şık olmamış.'' sözlerine Aydın,''Öncesini bilmeden karışmasaydın iyiydi.'' şeklinde yanıt verdi. Ayan'ın, ''Peki.... Fikir yazmak, hakaret etmeksizin görüş bildirmek ne zamandan beri karışmak oluyor. Onu öğrenirsem iyi olur.'' şeklindeki yanıtına ise Nevzat Aydın'ın cevabı, ''Bilmediğin konuda hariçten gazel okuyorsun. Bana köşe yazılarında sürekli hakaret edilirken neredeydi gazeteci duyguların?'' oldu. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!