comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Zeki Uzundurukan: "Hakemler Trabzonspor'un önünü kesmeye çalışıyor"

29 Haziran 2020, Pazartesi 19:33
Zeki Uzundurukan:

A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışını değerlendirdi. 

FutbolArena - Süper Lig'de kıyasıya devam eden şampiyonluk yarışında son hafta ilk 4 sıradaki takımlar Başakşehir, Trabzonspor, Sivasspor ve Galatasaray kazanamadı. Beşiktaş ise 50 puana yükselerek zirveye bir adım daha yaklaştı. 

A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, şampiyonluk yarışı hakkında gündem yaratan yorumlarda bulundu. 
"HAKEMLER MÜSAADE EDERSE LİG YARIŞI İYİ ŞEKİLDE DEVAM EDER"

Hakemler müsaade ederse lig yarışı çok iyi şekilde devam edecek. Ali Palabıyık, Başakşehir - Galatasaray maçında müsaade etti mesela. Ancak böyle iyi yönetim çok az. 

"ÖNCE FENERBAHÇE, SONRA BEŞİKTAŞ, ARDINDAN GALATASARAY YARIŞIN DIŞINA İTİLDİ"

Önce Fenerbahçe, sonra Beşiktaş, ardından pandemi sonrası Galatasaray'ı yarışın dışına ittiler. Trabzonspor'la sezon başından beri uğraşıyorlar. Trabzonspor şampiyon olmasın diye MHK ve hakemler arasında sanki seferberlik var. En son yapılan dünya futbol tarihine geçer. VAR odasında ofsayt icat ettiler. Yamuk çizgi çektiler. Trabzonspor'un aleyhine verilen penaltıyla ilgili bütün hakem hocaları pozisyonun penaltı olmadığını söyledi. O kadar adaletsizlikler var ki, hangi birini anlatacağımı bilmiyorum. 

"HAKEMLER, TRABZONSPOR'U YARIŞIN DIŞINA İTMEK İÇİN HER YOLU DENEDİ"

Trabzonspor'u yarışın dışına itmek için hakemler her yolu denedi. Ancak Trabzonspor hala yarışta. Trabzonspor bu sezon şampiyon olursa birçok gazetenin "Trabzonspor, hakemleri de yenerek şampiyon oldu" şeklinde manşet atacacağını düşünüyorum. Dört büyüklere zulüm gibi hakem hataları oldu. Bu sezona kadar olmamış şekilde hakem hataları oldu. Mutlaka dört büyüklerden birileri korunurdu ama bu sezon öyle olmadı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da! 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!