comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Yusuf Yazıcı Lille'de! Veda açıklamasını yaptı

04 Ağustos 2019, Pazar 02:08
Yusuf Yazıcı Lille'de! Veda açıklamasını yaptı

Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı Lille'de! Genç futbolcu instagram hesabından kariyerine yurt dışında devam etmek istediğini ve ayrılma kararı aldığını açıkladı. 

FutbolArena - Yusuf Yazıcı Trabzonspor'dan ayrıldığını resmen açıkladı. Genç yıldız instagram hesabından yaptığı paylaşımda kariyerine Avrupa'da devam etmeye karar verdiğini ve ayrılma kararı aldığını resmen açıkladı. 

YUSUF YAZICI'NIN AÇIKLAMASI
Sürecin başından bugüne kadar kulübümüz, şartlarımın iyileştirilmesi başta olmak üzere birçok konuda kalmam için her türlü fedakarlığı yaptı. Gerek sayın başkanımız Ahmet Ağoağlu, gerek yönetim kurulundaki değerli ağabeylerim Trabzonspor'da oynamam gerektiğini defaatle bana ilettiler. Ancak ben Trabzon'umu, Trabzonsporumu ve ülkemizi yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek adına ayağıma gelen bu fırsatı değerlendirmek istiyorum. Tribünlerinde sevindiğim, altyapısında yetiştiğim, A takımında kaptanlık bandını taktığım ve bu güzide formayı giymekten gurur duyduğum Trabzonsporumdan ayrılma konusundaki kararımı vermiş bulunmaktayım. Kamuoyunun bilgisine sunarım. Sevgi ve saygılarımla...


 

Trabzonspor Transfer Haberleri: Yusuf Yazıcı'nın Lille'e transferi


Öte yandan TRT Spor'un haberine göre, Trabzonspor bu transferden 17.5 milyon euro bonservis bedeliyle birlikte Portekizli stoper Edgar Le'yi takas yoluyla kadrosuna katacak. Ayrıca yapılan anlaşmada %20 sonraki satıştan pay maddesi de bulunuyor. Ayrıca Fransız basını ise Trabzonspor ile Lille kulübü Yusuf Yazıcı'nın transferinde 19 milyon euro'ya anlaşma sağladığını yazdı. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!