comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Yusuf Yazıcı için yeni teklif 20 milyon euro

04 Temmuz 2019, Perşembe 19:44
Yusuf Yazıcı için yeni teklif 20 milyon euro

Fransa'nın Lille kulübü, Yusuf Yazıcı için Trabzonspor'a yeni bir teklif daha sundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı'yı ısrarla isteyen Lille kulübü, bordo mavililere yeni bir teklif daha sundu. Daha önce Trabzonspor'a sunulan teklifte olmusuz yanıt alan Lille yönetimi bu kez yeni bir öneri daha getirdi. 


Trabzonspor Haberleri: Yusuf Yazıcı Lille'e gidecek mi?


Fransız basınında Foot Mercato'nu haberine göre, Lille kulübü Yusuf Yazıcı için Trabzonspor'a 20 milyon euro + bir sonraki satıştan %15 pay teklifinde bulundu. Trabzonspor'un teklife vereceği cevap bekleniyor. Daha önce Yusuf Yazıcı için iki kez teklifte bulunan fakat olumsuz yanıt alan Lille'in 3. teklifinde olumlu yanıt beklediği kaydedildi. 
 

Yusuf Yazıcı Avrupa'ya transfer olacak mı?


Leero Sport News'e röportaj veren Yusuf Yazıcı'nın menajeri Adem Cebeci, "Yusuf sadece kulübünün sembollerinden biri değil, aynı zamanda memleketinin sembolü oldu. Bu kulübün renkleri ile sahaya çıktığında hislerini açıklayacak kelimeler bulmak imkansız. Ancak, aynı zamanda Avrupa'da çok sevdiği memleketini temsil etmek yönünde güçlü bir isteği var. Trabzonspor en iyi Süper Lig takımlarından biri. Yusuf da rekabetçi olmayı bilen çok yetenekli bir genç oyuncu. Hedeflerine ulaşmak için her şeyini vermeye hazır. Şampiyonlar Ligi hedefi onun için zorlu bir görev." dedi.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArana Haber Turu (5 Aralık 2019)