comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Yusuf Yazıcı: "Benim için büyük sürpriz!"

29 Nisan 2020, Çarşamba 17:57
Yusuf Yazıcı:

Yusuf Yazıcı, Fransa'da liglerin iptal edilmesinin kendisi açısındanbüyük sürpriz olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Lille forması giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı, Fransa'da liglerin iptal edilmesi hakkında açıklamalarda bulundu. 

NTV'ye konuşan Yusuf Yazıcı şu açıklamaları yaptı:
Ligin iptal edilmesi benim için sürpriz oldu. Daha 2 gün önce sportif direktörümüzle konuştuk. Oraya nasıl gideriz diye. Antrenman programı yapmıştık. Dün açıklanan haberlerde liglerin iptal olduğunu öğrendik. Benim için büyük sürpriz oldu. 

Sakatlıktan sonra bugün 4. ayım oldu. Büyük ihtimalle takımla çalışmalara başlayacaktım. Avrupa Şampiyonası oynamayı çok istiyordum. İptal olması biraz işime yaradı. 

Maskeyle futbol oynaması hakkında konuşan Yusuf Yazıcı, "Bizim bazen performans antrenmanlarında taktığımız maskeler oluyor. Performansı yukarı çıkarmak için. Onunla bile çok zor. Maskeyle maç yapmanın kolay olacağını düşünmüyorum. Yani öyle bir şeyin mümkün olacağını zannetmiyorum." diye konuştu. 

Maaş indirimi hakkında gelen soruya yanıt veren Yusuf Yazıcı, "Bu konuda görüşme yapmadım. Dediğim gibi 2 gün önce antrenman planı hakkında görüşmelerimiz olmuştu." ifadelerini kullandı. 


Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)