comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Yattara: "Trabzonspor'a dönmek istiyorum"

18 Nisan 2020, Cumartesi 21:53
Yattara:

İstanbulspor'da teknik direktör Fatih Tekke'nin yardımcılığını yapan Ibrahim Yattara, Trabzonspor'da çalışmak istediğini açıkladı.

FutbolArena - Trabzonspor'un eski yıldızı Ibrahim Yattara, karantina günlerini ve geleceği hakında Bein Sports'a açıklamalarda bulundu. İstanbulspor'da teknik direktör Fatih Tekke'nin yardımcılığını yapan Ibrahim Yattara, Trabzonspor'a dönmek istediğini aktardı.
 

Ibrahim Yattara Trabzonspor'a dönecek mi?


"Herkes gibi biz de evde kalıyoruz. Bu virüs her şeyi durdurdu. Oyuncularımızla antrenmanlarımız devam ediyor. Her profesyonel takım gibi biz de antrenman videoları gönderiyoruz oyuncularımıza. Bize her yer Trabzon! Evde de Trabzon! Evde kal!"

"FATİH TEKKE'Yİ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"
"Fatih Tekke'ye çok teşekkür etmek istiyorum. Trabzonspor'da benim kaptanımdı. 4-5 yıl birlikte oynadık. Futbol olarak çok iyi bir oyuncuydu. Antrenör olarak beni düşündü, çok mutluyum. Şu anda onla çalışıyorum ve çok şey öğreniyorum. Antrenör Fatih Tekke'yle çalışmak daha zor. Her şeyi Fatih hazırlıyor, bize veriyor, biz de oyunculara veriyoruz. Futbol oynarken antrenmanını yap, sonra ne yaparsan yap. Antrenörlükte her şeyi sen yapmak zorundasın."

"BEN TÜRK'ÜM, TRABZONSPORLUYUM"

"Önce Türkiye'de kalmak istiyorum. Futbol oynarken Türkiye'de başarılı oldum, antrenör olarak da başarılı olmak istiyorum. Trabzonspor'u ve taraftarlarını çok seviyorum. İnşallah en kısa zamanda tekrar Trabzonspor'da çalışmak istiyorum. Ne olursa olsun, ben Trabzonsporluyum. Ben Türk'üm. Bu ülkede çok sevildim, ben de bu ülkeyi çok seviyorum."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)