comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Vitor Hugo: "Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş da beni istedi"

10 Ekim 2020, Cumartesi 18:39
Vitor Hugo:

Trabzonsporlu futbolcu Vitor Hugo, transfer döneminde Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da kendisini istediğini söyledi. 

FutbolArena - Trabzonspor'un yeni transferi Vitor Hugo, BB Erzurumspor ile oynanan hazırlık maçından sonra transfer süreci hakkında konuştu. 

A Spor'a açıklamalarda bulunan Vitor Hugo, menajeri aracılığıyla Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da teklif aldığını fakat Trabzonspor'u seçtiğini söyledi. 
MAÇ HAKKINDA

Zor bir maç oldu. Rakibimiz iyi ve hızlı hücum eden bir takım. Özellikle önde oynayan hücum oyuncuları çok kaliteli. Hazırlık maçı olsa da bunlara önlemler almaya çalıştık. Elimden geleni yapmaya çalıştım. İkinci yarıda sola geçtim ve biraz daha rahat hissettim kendimi. İkinci yarıda çok şanslar elde ettik ama pozisyonları değerlendiremedik. Trabzonspor gibi büyük bir takımın formasını giymek benim için gurur verici. 

"TRABZONSPOR'U TERCİH ETTİM"

Menajerim vasıtasıyla birçok teklif aldım. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'tan teklif aldım. Palmeiras'ta oynarken Trabzonspor beni istedi. Trabzonspor beni gerçekten istediğini ve neler yapabileceğimizi en iyi anlatan kulüp oldu. Trabzonspor gibi tarihi ve geçmişiyle birlikte büyük kulübü temsil etmek çok gurur verici. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)