comScore
1 / 7

Ve Burak Yılmaz resmen açıkladı! Transfer...

FutbolArena - Attığı 20 golle Trabzonspor’u sırtlayan Burak Yılmaz, transfer dedikoduları hakkında açıklamalarda bulundu.

 

2 / 7
Son dönemde ismi tekrardan Çin kulüpleri ve Rus ekipleri ile anılan 32 yaşındaki futbolcu, "Sezon başında Trabzonspor’a çok isteyerek geri döndüm.

3 / 7
İkinci evim dediğim şehirde başarılı olmaya, beni seven insanların yüzlerini güldürmeye geldim. Bu nedenle elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

4 / 7
Her fırsatta takımıma katkı sağlamaya çalışıyorum. Bu söylentiler nereden ve neden çıkıyor bilmiyorum. Taraftarımızın aklı böyle bir şeye takılmasın. Trabzonspor’da kalacağım" dedi.

5 / 7
2020 yılına kadar sözleşmesi olduğunu hatırlatan Burak, "Şu anda her şey istediğimiz gibi gitmiyor olabilir. Camia içerisinde sıkıntılar da olabilir.

6 / 7
Ancak bu dönemlerde bizim gibi tecrübeli futbolcuların sorumluluğu daha da artar. İlk fırsatta bırakıp gitmek bize yakışmaz.

7 / 7
Hiçbir zaman böyle bir karakterde olmadım, olmayacağım. Bu durumda takım için daha çok mücadele edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı. (Fanatik)