comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Vahid Halilodzic: "Trabzonspor'a gittiğim için pişmanım."

05 Ocak 2018, Cuma 18:27
Vahid Halilodzic:

Bir dönem Trabzonspor'u çalıştıran Vahid Halilodzic bordo mavili takıma geldiği için pişman olduğunu söyledi. 

FutbolArena - Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden ve şu anda Japonya Milli Takımını çalıştıran Halilodzic'ten bordo mavili takıma dair çarpıcı bir açıklama geldi. Goal'e röportaj veren Vahid Halilodzic, Trabzonspor'a gittiğinize pişman mısınız yönündeki soruya "Evet." yanıtını verdi. 


Vahid Halilodzic - Trabzonspor haberleri


Trabzonspor eski teknik direktörü Vahid Halildozic'in Goal'a verdiği röportajdan önemli kesitler:

"TRABZONSPOR'A NEDEN GİTTİĞİMİ ANLAYAMADIM"
O dönem İngiltere, İtalya ve Fransa'dan daha büyük Avrupa kulüplerinden teklif aldım ve hepsini reddettim. Trabzonspor'a söz vermiştim çünkü. Kabul ediyorum ki, bazen kariyerimle ilgili yaptığım seçimlerde akıllıca davranmadığım oluyor. Trabzonspor'a gitmek garip bir olaydı. Ne ben, ne de ailem anlayamadı bu kararımı. Ben de anlamadım. O dönem Trabzon'da projelerden bahsedildi. Kulübün başkanı şampiyon olabileceğimizi söyledi. Benim için hataydı ve hayal kırıklığına uğradım. Ancak iyi bir şekilde ayrıldık. Bazı büyük Avrupa kulüplerini reddederek hata yaptığımı anladadım. 

"2018 DÜNYA KUPASI'NDAN SONRA..."

2018 Dünya Kupası'ndan sonra Japonya'da görevi bırakıp bırakmayacağı sorusu üzerine konuşan Halilodzic, "Henüz oynanmayan bir kupa için konuşmak zor. Her şey olabilir. Göreceğiz." yanıtını verdi. 

Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)