comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ünal Karaman'dan Getafe maçı öncesi dikkat çeken mesaj

18 Eylül 2019, Çarşamba 18:44
Ünal Karaman'dan Getafe maçı öncesi dikkat çeken mesaj

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Getafe maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi'nde gruptaki ilk maçında deplasmanda Getafe ile karşılaşacak. Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman müsabaka öncesi basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"ÜLKEMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL ETMEK İSTİYORUZ"
Alacağımız puan veya puanlarla ülkemize dönmek istiyoruz. Ülkemizi temsilen yakışan bir futbol ortaya koymak istiyoruz. İyi bir oyun hedefliyoruz. Getafe oldukça saygı duyduğumuz bir rakip. Kendimizi test etme açısından iyi bir deneyim olacak. 

"ZORLUKLARA GEÇEN SENEDEN İDMANLIYIZ"

Sistemi oyuncu belirler. Bazen saha içinde anlık kararlar alabiliyorsunuz, anlık değişimler yapabiliyorsunuz. Geçen seneden beri zorluklara idmanlıyız. Bu zorluğu bizimle paylaşan insanlar var. Karakterimiz bizi güçlü tuttu. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Oyun karakterimizi bizi güçlü tuttu bugüne kadar.  

"İŞİMİZİN ZOR OLDUĞUNU BİLİYORUZ"

Rakibimizi analiz ederken güçlü ve zayıf yönlerini analiz edip ona göre oyun planı planlarız. Getafe son derece saygı duyduğumuz bir takım. En iyi mücadelemizi göstermek için sahada olacağız. Bölgesinde iyi oyunculardan kurulu, takım disiplinine sadık bir rakibe karşı oynayacağız. İşimizin zor olduğunu biliyoruz. Ancak bu zorluğa da hazırlıklıyız.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)