comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ünal Karaman: "Krasnodar maçında genç arkadaşlarımız şans bulabilir"

06 Kasım 2019, Çarşamba 18:44
Ünal Karaman:

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Krasnodar maçı öncesi basın toplantısında soruları yanıtladı. 

FutbolArena - Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Krasnodar ile karşılaşacak. Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman basın toplantısında soruları yanıtladı. 

Ünal Karaman sakatlıklardan dolayı eksik bir kadroyla Rusya'ya gelmesiyle ilgili gelen soruya ve maçla ilgili görüşlerine dair değerlendirmelerde bulundu. 
"BELKİ GENÇ TAKIMDAN GETİRDİĞİMİZ ARKADAŞLARIMIZ ŞANS BULACAK"

Bir takım her türlü özelliği içinde barındıran, farklı özelliklerdeki kimyaya uygun oyuncu karakterlerinden oluşur. Jose Sosa ve Sturridge tabi ki bizim için önemli. Ancak Abdulkadir Ömür, Abdulkadir Parmak, Obi Mikel ve Ekuban da değerli. Hepsi ayrı ayrı değerli. Belki yarın genç takımdan getirdiğimiz oyuncularımız forma şansı bulacak. Geleceğin yıldız adayları arasında yerlerini alacak. Getiremediğimiz oyunculara zaten uzun zamandır üzülüyoruz. Sadece yarının konusu değil. Ancak bununla birlikte o arkadaşlarımız armalarını en iyi şekilde temsil edeceklerdir. 

"PSİKOLOJİK YILGINLIĞIMIZ YOK"

Psikolojik olarak yılgınlığımız yok ama gerçekten üzgünüz. Eksiklerimiz bizim için çok önemli ve uzun zamandır biz bu oyuncuları kullanamıyoruz. Olabilecek en iyi hazırlığımızı yaptık. Gücümüzü sonuna kadar kullanacağız. Ancak bunun ötesinde rakibimiz önemli bir takım, ligde de iyi durumdalar. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)