comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ünal Karaman ile Ahmet Ağaoğlu arasında neler yaşandı?

29 Aralık 2019, Pazar 23:18
Ünal Karaman ile Ahmet Ağaoğlu arasında neler yaşandı?

Trabzonspor'da başkan Ahmet Ağaoğlu ile Ünal Karaman arasında yaşanan süreç durumu ayrılık noktasına getirdi. Ahmet Ağaoğlu'nun, Ünal Karaman'ı eleştirmesi ve sonraki süreci Erdal Hoş anlattı. 

FutbolArena - Trabzonspor'da yönetim ile Ünal Karaman arasında neler yaşanıyor? Trabzonspor'u yakından takip eden spor yazarı Erdal Hoş, bordo mavililerde başkan Ahmet Ağaoğlu ile Ünal Karaman arasında yaşananları TVNet'te aktardı. 


Trabzonspor Haberleri: Ünal Karaman Trabzonspor'dan ayrıldı mı?


Spor yazarı Erdal Hoş, yaşanan süreçle alakalı şunları söyledi:

"ÇARŞAMBA ALDIĞIM TELEFONDA HOCA İSTİFA EDECEK DENDİ AMA YAZMADIM"
Trabzon'da ne olduğunu anlamak çok zor. Ne yaşadığımı anlatayım önce. Çarşamba telefon geldi. Hoca bırakacak, müdahil ol. Nasıl, niye bırakacak? Hafta sonu istifasını verecekmiş. Başkanın açıklamalarına çok kırılmış. Telefon trafiği yaptım. Bu arada kimseye bir şey yazmadım ortalık karışmasın diye. Levent Özçelik bana mesleğine ihanet ediyorsun, bu bilgiyi kullanman lazım dedi. 

"OPERASYON YOK! EGO SAVAŞI TAMAMEN"

Ne oluyor diye soruyorsunuz ya. Kimse operasyon yapmıyor. Egoların yenemediği bir saçma sapan süreç yaşıyoruz. Daha önce Sadri Şener ile Şenol hoca arasında yaşandı. İki suçlusu var. Bugün de öyle. Bir taraf geri adım atacak. Bu kadar basit. Başkan büyük hata yaptı. Hocayı  basın önünde eleştirdi. Ancak bunu 1 kere yaptı. Twitter'da küçük mevzu için kavga ediyorsunuz ya, aşağı yukarı buna benzer sürtüşme. 

"SİZ TRABZONSPOR'U DEĞİL, EGONUZU SEVİYORSUNUZ. TRABZONSPOR ÜZREİNDEN EGO YARIŞI YAPIYORSUNUZ"

Siz Trabzonspor'u değil, egonuzu seviyorsunuz. Trabzonspor üzerinden ego yarışı yapıyorsunuz. Bugün mesaj attım Ünal hocaya. Başkanın yaptığı yanlış ama bu bir istifa sebebi olamaz. Bilmediğimiz başka bir şey var hocam. Allah'ı var görüşürüz kardeşim yazdı. Ne diyeyim. Bu kadar salakça bir şey olamaz. Saçma sapan bir şey. Ünal hocanın istifası için sebep var mı? Başkanın bile öyle düşündüğünü sanmıyorum. 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)