comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Uğurcan Çakır'ın sakatlığı ciddi mi? Trabzonspor'dan açıklama

28 Aralık 2019, Cumartesi 23:55
Uğurcan Çakır'ın sakatlığı ciddi mi? Trabzonspor'dan açıklama

Trabzonspor, Kayserispor maçında sakatlanan kaleci Uğurcan Çakır hakkında resmi açıklamada bulundu. Fizik muayene sonucu sol ayak bilek bağlarında esneme ve ödem tespit edildi.

FutbolArena - Trabzonspor'da Uğurcan Çakır üzüntüsü yaşandı. Kayserispor'u 6-2 yenerek Süper Lig'in ilk yarısını galibiyetle kapatan Trabzonspor'da kaleci Uğurcan Çakır'ın sakatlığı endişe yarattı. Bordo mavili kulüp, Uğurcan Çakır'ın doktoru Hakan Ayaz'ın yaptığı tespitleri resmi siteden paylaştı. Uğurcan Çakır'ın sakatlığı ciddi mi? Fizik muayene sonucu sol ayak bilek bağlarında esneme ve ödem tespit edilen kalecinin son durumu haberimizde.
 

Uğurcan Çakır'ın tedavisi ne kadar sürecek?


Kayserispor maçının 54. dakikasında sakatlanan Uğurcan Çakır, yerini Erce Kardeşler'e bıraktı. Kulüp Doktoru Hakan Ayaz, kaleci Uğurcan Çakır'ın sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Oyuncunun tedavisine başlandığını belirten Ayaz, "Kalecimiz Uğurcan Çakır'a yapılan röntgen ve tomografi (CT) tetkiklerinde kemik yapılara ait önemli bir sorun görülmemiş, fizik muayene sonucu sol ayak bilek bağlarında esneme ve ödem tespit edilmiştir. Kalecimizin acil olarak akut dönem tedavisine başlanılmış olup kesin teşhisin ödemin fazlalığı nedeniyle bir kaç gün sonra yapılacak MR tetkikleri sonrası konulması planlanmaktadır" dedi.

ÜNAL KARAMAN: "FUTBOLCULARIMLA GURUR DUYUYORUM"
"Ben hocaları olarak onlarla gurur duyuyorum. Zaman zaman antrenmanda, soyunma odasında çok kızdığımız bağırdığımız maçlar müsabakalar oldu. Kazandığımız müsabakalar da buna dahil. Her şeye rağmen ben Trabzonsporluyum diyen insanlardan fazla duruş gösterdiler, buna kontenjan oyuncuları da dahil. Her şeye rağmen bütün oyuncularımı rengi, milliyeti, ülkesi ne olursa olsun alınlarından öpüyorum, tebrik ediyorum. Gösterdikleri başarıdan dolayı kutluyorum. Basit kaybettiğimiz maçlar, basit hatalardan yediğimiz goller dahil olmak üzere hepsiyle gurur duyuyorum, alınlarından öpüyorum. İyi bir tatili hak ettiler. İnşallah sağlıklı bir şekilde gidip, dönerler ve tekrar takımlarına hizmet etmek için dönerler."

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)