comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Uğurcan Çakır: 'Trabzonspor taraftarı bize yapılanları unutmasın'

10 Mayıs 2022, Salı 23:59
Uğurcan Çakır: 'Trabzonspor taraftarı bize yapılanları unutmasın'

Trabzonspor'da Uğurcan Çakır, Kayserispor maçının ardından "Taraftarlar ne buldularsa biez fırlattı. Böyle olmaz. Trabzonspor taraftarı bugün yapılanları unutmasın." dedi. 

FutbolArena - Trabzonsporlu futbolcular Uğurcan Çakır ve Puchacz, Kayserispor maçının ardından rakip takım taraftarlarına sahaya atılan yabancı maddelerden dolayı sert tepki gösterdi. 

Uğurcan Çakır: Kayserispor'u tebrik ediyorum ama taraftar ne buldularsa bize fırlattılar. Bir yerimize bir şey olacak diye çok korktuk. Kardeş takım diyoruz. Böyle kardeş takım olmaz. Taraftarlarıma sesleniyorum. Bu yapılanları unutmasınlar. uraya şampiyon takım geldi. O hürmeti biz beklerdik. Biz ilk maçta Trabzon'a geldiklerinde nasıl karşıladığımızı çok iyi biliyoruz. Onlar bugün yüzlerini gösterdiler. Taraftarlarımız bu yapılanları sakın unutmasın
Puchacz: Taraftarlar maçın başından itibaren Uğurcan, Dorukhan, bütün hocalarımıza ellerine geçtikleri her şeyi fırlattılar. Futbol adına çok çirkin şeyler. Ben sadece takımı kutlamak istiyorum ama bugün gördüğüm şeyler çok çirkin.

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

 

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!