comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Tümer Metin Burak Yılmaz'a seslendi: "Hep mi siz?"

04 Kasım 2018, Pazar 21:22
Tümer Metin Burak Yılmaz'a seslendi:

Tümer Metin, Trabzonspor - Bursaspor maçının ardından canlı yayında Burak Yılmaz'a seslendi. 

FutbolArena - Trabzonspor - Bursaspor maçının 70. dakikasında oyunan alınınca teknik direktör Ünal Karaman'ın kararına sinirlenen Burak Yılmaz, kendisini bu yüzden ıslıklayan taraftarlara da el kol hareketleriyle tepki gösterdi. 

Tümer Metin, Trabzonspor - Bursaspor maçının ardından beIN Sports'ta Burak Yılmaz'ı eleştirdi. 
"YAPAMADIĞINIZ ZAMAN HEP SİZ HAKLISINIZ"

Kendi takım arkadaşlarını, şehri, hocanı düşünmüyorsun. Sadece ben duygusuyla yapıyorsun. Niye? 70'de oyundan çıktın diye. Yaptığın iyi işler övünsün istiyorsun. Ancak yapamadıkların hiç konuşulmasın istiyorsun. Yapamadığınız zaman hep haklısınız. 

"BENİM YAPTIKLARIMI KİMSE ÖRNEK ALMASIN"

Benim zamanımda oynarken yaptığım hatalar, şu anda olan yanlışları doğru şekilde konuşmamı engellemez. Benim yaptıklarımı mümkünse kimse yapmasın zaten. Zamanında yaptığım hatalar olmuştur. Şu anda daha olgun bir adam olarak sakin konuşuyorum. Mümkünse benim yaptıklarımdan kimse örnek almasın. Orası bir tarafa. 

"AYIP DEĞİL Mİ?"

Burak Yılmaz'a soruyorum... Hep oynamak istiyorsun, gol krallığı yarışında iddialı olmak istiyorsun. Hep istiyorsun, kabul. Ancak oyuna giren arkadaşını düşünürsün. Yüzün kızarmaz mı ya? Ünal hocaya ayıp değil mi? 

Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.