comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TSYD Trabzon Şubesi'nden Avcı'ya kasketli jest

09 Mart 2023, Perşembe 18:42
TSYD Trabzon Şubesi'nden Avcı'ya kasketli jest

TSYD Trabzon şubesi, Trabzonspor'da görevinden ayrılan teknik direktör Abdullah Avcı'yı ağırladı.

FutbolArena - Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Trabzon Şubesi çalışmaları ve faaliyetleriyle hem örnek oluyor hem de takdiri hak ediyor. 
Başarılı faaliyetleri, düzenli olarak aylık çıkardığı dergisi ve projeleriyle dikkatleri çeken TSYD Trabzon Şubesi, Trabzon spor basınının adeta lokomotifi görevini üstleniyor. Aylık olarak çıkardığı dergide yapılan röportajları daha sonra Trabzon basınına pas eden TSYD Trabzon Şubesi bu anlamda da önemli bir misyon üstleniyor. TSYD Genel Merkezi'nin de örnek şubeler arasında gösterdiği Trabzon Şubesi'nde başkanlık görevini Selçuk Kılıç yürütürken ekibinde deneyimli ve başarılı aktif gazetecilek yapan isimler yer alıyor. 

AVCI'YA ÇERÇEVELETİLMİŞ KASKET 
TSYD Trabzon Şubesi'nin başarılı başkanı Selçuk Kılıç ile yönetim kurulu üyeleri bugün de Trabzonspor'daki görevinden ayrılan Abdullah Avcı'yı dernek binasında ağırlayarak basın mensupları ile veda programı organize etti. 
TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç bugünkü ziyarette Abdullah Avcı'ya kulübün simgesi haline gelen bir kasketi çerçeveletip hediye etti. Avcı da hediyeyi evinin en güzel köşesine asacağını söyledi.


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!