comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Transfer: Burak Yılmaz ayrılacak mı? Kendisi açıkladı!

26 Haziran 2018, Salı 11:11
TS Transfer: Burak Yılmaz ayrılacak mı? Kendisi açıkladı!

Trabzonspor Transfer Haberleri kapsamında adı bir türlü gündemden düşmeyen Burak Yılmaz, Fanatik'e verdiği röportajda önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Trabzonspor'un 33 yaşındaki golcüsü Burak Yılmaz, transfer görüşmeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Trabzonspor Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Burak Yılmaz transfer açıklaması (26 Haziran 2018 Salı)


Fanatik'e verdiği röportajda transfere değinen Burak Yılmaz, "İsim vermeyeyim. Yurt içinden ve dışından tabi ki isteyenler var. Zaten bana gelmişin ötesinde kulübümüze gitmiş bir şey var. Kulübümle anlaşıldığı taktirde diye bana da gelinmiştir. Ancak hep söylüyorum benim önceliğim Trabzonspor'da sorunsuz bir şekilde yoluma devam etmek. Asla önceliğim ayrılmak falan olmadı. Benim istenmem doğal, ancak bunun doğru zeminlerde konuşulması lazım diyorum. İletişim doğru kurulmalı. Ben Trabzonspor'da hep söylediğim gibi burada kupa kaldırmak istiyorum, şehri, insanını seviyorum. Artık tasarruf kulübümüzde." şeklinde konuştu.

"SAKAT SAKAT OYNADIM"
Trabzonspor'a gelirken fedakarlık yaptığını da söyleyen Burak Yılmaz, "Çok maçta sakat sakat oynadım. Fedakarlığın ne olduğunu orada gösterdim. Aslında yapmamam gerekiyordu. Soyunma odasında herkes bilir. Ama beni buralara getiren bu ruh. Amatör ruhlu profesyonel bir oyuncuyum. Pişman değilim elbette ama yapmamam gerekiyordu." dedi.

Son dakika Trabzonspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)