comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Transfer: Burak Yılmaz açıkladı! Trabzonspor'da kalacak mı, ayrılacak mı?

25 Ağustos 2018, Cumartesi 09:54
TS Transfer: Burak Yılmaz açıkladı! Trabzonspor'da kalacak mı, ayrılacak mı?

Trabzonspor transfer haberleri kapsamında Burak Yılmaz ismi yeniden gündeme geldi. Burak Yılmaz, transferiyle ilgili açıklamada bulundu.

FutbolArena - Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle Ankaragücü maçında oynayamayacak olan Burak Yılmaz gidecek mi, kalacak mı? Tecrübeli golcü bu konu hakkında konuştu.


Trabzonspor Haberleri: Burak Yılmaz transferinde son durum (25 Ağustos 2018 Cumartesi)


Trabzonspor transfer haberleri gündeminden düşmeyen Burak Yılmaz'ın Galatasaray ve Beşiktaş'a transfer olacağı yazılıyordu. Takvim'in haberine göre Burak Yılmaz konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Burada mutluyum. Ayrılmak aklımın ucundan bile geçmiyor ama zaman ne getirir onu bilmiyorum. Camia ve taraftarımızın içi rahat olsun. Hiçbir yere gitmiyorum. Buradayım, sizinleyim" ifadelerini kullandı. 

Transfere açık kapı da bırakan Burak Yılmaz, "Beklenmedik şeyler yaşanabilir. Buna bazen kimse engel olamaz. Ancak ben kalmaktan yanayım" şeklinde konuştu.
 

Trabzonspor Haber: Burak Yılmaz, Ankaragücü maçında neden yok?


Trabzonspor'da adı sık sık transfer iddiaları ile anılan ve son olarak Beşiktaş ile gündeme gelen Burak Yılmaz sezon öncesinde sakatlıklardan bir türlü kurtulabilmiş değil. Burak Yılmaz hafta sonu oynanacak olan Ankaragücü maçının kadrosuna alınmadı. 
Burak Yılmaz'ın kasığında ağrıları olduğu için sakatlığı nedeniyle maç kadrosuna alınmadığı öğrenildi.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)