comScore

Trabzonspor Trabzonspor

TS Son dakika - Ahmet Ağaoğlu resmen açıkladı! Başkan adaylığı... (26 Mart 2018)

26 Mart 2018, Pazartesi 19:28

Trabzonspor'da yaklaşan seçim öncesinde başkanlığa adaylığını koyacağı iddia edilen Ahmet Ağaoğlu'ndan açıklama geldi. Günün TS Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena - Trabzonspor'da son dakika haberleri ve Günün Trabzonspor haberlerini okuyamayanlar için günün gelişmeleri ve TS Haberleri bölümünde olağanüstü seçim kararının yankıları sürüyor. Trabzonspor'da başkan Muharrem Usta ve yönetimin kongreye gitme kararı almasının ardından başkanlığa adaylığını koyacağı iddia edilen Ahmet Ağaoğlu kendisine ait instagram hesabından bir açıklama yayınladı. 


Trabzonspor'da son dakika seçim haberleri


Trabzonspor'da yaklaşan seçim öncesi başkanlığa aday olacağı iddia edilen isimlerin başında gelen Ahmet Ağaoğlu kendisine ait instagram hesabından bu konuyla ilgili bir açıklama yayınladı. 

Ahmet Ağaoğlu instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Büyük Trabzonspor taraftarına Şahsıma göstermiş oldukları ilgi ve teveccühden dolayı sonsuz teşekkür ederim, öncelikle şunu belirtmek isterimki süreçle ilgili olarak 1 tv kanalı hariç hiç bir mecrada beyan yada açıklamada bulunmadım, sosyal medyada ağzımdan çıkmış gibi yer alan beyanlarların pek çoğunun gerçekle bağdaşır tarafı yoktur. Sorumluluk sahibi her Trabzonsporlu gibi Kulübümüzün içinde bulunduğu durum şahsımıda derinden üzmektedir ve yine sorumluluk sahibi her Trabzonspor lu gibi mevcut durumdan çıkmak için çaba göstermek hepimize düşen bir görevdir, haftasonuna kadar süreçle ilgili düşüncelerimi sizlerle paylaşağımı tahmin ediyorum, Allah kulübümüz ve camiamız hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin. " ifadelerini kullandı. 
Bordo Mavili takımla ilgili tüm gelişmelere Trabzonspor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

 

FutbolArena akşam haberleri (17 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.